Menu
Realizacje

Gry Podwórkowe – galeria zdjęć.

Zobacz ponadczasowe gry podwórkowe Smart Plac!

Gry podwórkowe to rekreacja na świeżym powietrzu. To idealny sposób na poprawę samopoczucia dziecka. Smart Plac zmieni każde szare podwórko w miejsce, gdzie maluchy spotykają się z przyjemnością. Projektujemy wyjątkowe gry podwórkowe, tradycyjne place zabaw z nowoczesnymi elementami. Chińczyk, gra w klasy, węże i drabiny, gimnastyka na planszy twistera – każdy dzieciak znajdzie tu coś dla siebie.

Dlaczego warto zaopatrzyć szkołę podstawową lub przedszkole, w zewnętrzne gry Smart Plac?

To sprawdzony sposób, aby urozmaicić dzieciom czas, który codziennie spędzają w szkole czy przedszkolu. Gry wykonujemy z bezpiecznej i trwałej masy termoplastycznej (są to tzw. premarki termoplastyczne). Niewątpliwą zaletą proponowanych zabaw podwórkowych, jest możliwość aktywnego, a przy tym interesującego spędzania czasu na powietrzu, co świetnie wpływa na rozwój dzieci.
Gry planszowe na podwórku pozytywnie wpływają na koordynację ruchową, a wiele z nich wymaga także kreatywnego lub logicznego myślenia. Gry podwórkowe Smart Plac pozwalają na bezpośredni kontakt z rówieśnikami. Uczą zdrowej rywalizacji i umiejętności negocjowania, a także tolerancji i cierpliwości. Są ciekawą alternatywą dla wszelkich urządzeń elektronicznych, takich jak telefony i tablety, które często w zbyt dużym stopniu, pochłaniają nawet najmłodsze dzieci. Sprawdź nasze planszowe gry chodnikowe charakteryzujące się prostotą i ponadczasowe. Doskonale łączą naukę z zabawą, co sprawia, że z pewnością zainteresują dzieci i zachęcą je do wspólnej gry. Oferujemy największy w kraju wybór gier zewnętrznych dla dzieci.

 

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest