Menu
Realizacje

Nowe gry podwórkowe kolekcja 2019

Zobacz nasze najnowsze projekty gier podwórkowych

Najpopularniejsze gry podwórkowe to m.in. gra w klasy, twister, potrójne klasy, naśladuj mnie, hopla, szachy, chińczyk, alfabet, labirynt, tor przeszkód, skok w dal i tarcza. Polecamy również ciekawe gry edukacyjne: układ słoneczny, ułamki, kalkulator, działania matematyczne, koło fortuny alfabet, pory roku, róża wiatrów i zegar rzymski.

Gry podwórkowe z termoplastu Smart Plac są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Mają piękne, żywe kolory.
Montujemy je m. in. na nawierzchniach asfaltowych, betonowych i kostce betonowej bez fazy.
Udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.

Termoplast to oznakowanie grubowarstwowe, które po podgrzaniu do odpowiedniej temperatury wulkanizuje się z nawierzchnią.
Jest to materiał, który od wielu lat jest z powodzeniem stosowany m.in. na drogach. W zależności od rodzaju nawierzchni stosujemy sam primer (nawierzchnia asfaltowa) lub primer i masę chemoutwardzalną, która wyrównuje spoiny i zapobiega pękaniu termoplastu na kostce betonowej. Bardzo ważne, by gry instalować wyłącznie na suchej nawierzchni. Montaż gier podwórkowych jest możliwy od wiosny aż do jesieni.

Gry podwórkowe występują w wielu rozmiarach i wzorach. Jesteśmy w stanie zmienić rozmiar gry, tak aby dopasować ją do warunków terenu.
Zainteresowały cię nowe gry podwórkowe kolekcja 2019 ? Jeżeli chcesz otrzymać ofertę cenową lub masz pytania, napisz do nas na adres: sprzedaz@smartplac.pl

Najpopularniejsze nowe gry podwórkowe z kolekcji 2019 Smart Plac to m.in. gra podwórkowa klasy, gra podwórkowa twister, gra podwórkowa potrójne klasy, gra na szkolne podwórko naśladuj mnie (w wersji dla 2 nawet do 5 osób).

Dużym zainteresowaniem szkół cieszą się  place zabaw z grami hopla, szachami z termoplastu (szachownica na podwórko), chińczykiem xxl – klasycznym lub okrągłym, podwórkowe gry edukacyjne takie jak alfabet i kalkulator.

Polecamy również inne ciekawe gry edukacyjne takie jak: gra podwórkowa układ słoneczny, ułamki z termoplastu, podwórkowe działania matematyczne, nowe koło fortuny alfabet, gra podwórkowa pory roku, róża wiatrów czyli popularny kompas i gra podwórkowa zegar rzymski.

Nowa kolekcja 2019 świetnie sprawdzi się w przedszkolu. Dzieciom spodobają się klasy pojedyncze lub potrójne, zaplątane ścieżki, tor przeszkód lub gra podwórkowa labirynt, gry z termoplastu takie jak alfabet domek lub alfabet kwiaty, chińczyk, gra podwórkowa tarcza lub dart (z dostosowaną do wieku dzieci punktacją), wąż z literkami lub cyferkami, podwórkowe szachy, zabawne ślady stóp.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest