Menu
Smart Plac – najlepsze gry podwórkowe

Smart plac – kilka słów o nas, wykonujemy kreatywne place zabaw i zajmujemy się wyposażeniem szkół w gry edukacyjne.

Tworzymy najlepsze gry podwórkowe i korytarzowe dla dzieci. Kto z Was pamięta grę w klasy, którą rysowało się kredą na chodniku? Można było grać w nią całymi godzinami. Technologia bardzo zmieniła się od tej pory – do produkcji gier używamy trwałego materiału termoplastycznego lub specjalnych folii pokrytych laminatem. Dzięki temu nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i trwałością – nie straszne im deszcz ani dziecięca ciekawość.

 

Gry korytarzowe i podwórkowe

  Nasze gry to doskonałe wyposażenie szkół i przedszkoli. Gry podwórkowe są pomysłem na zagospodarowanie placów zabaw lub miejskich skwerów. Gry korytarzowe świetnie sprawdzą się, kiedy aura na podwórku nie sprzyja zabawom. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom dobrej i bezpiecznej zabawy.

 

Chińczyk, klasy i inne gry edukacyjne

Stawiamy też na ruch i edukację. Na naszych placach najmłodsi grają w twistera, chińczyka, pokonują tory przeszkód, labirynty i zaplątane ścieżki. Miasteczka ruchu drogowego pozwalają wykształcić w dzieciach dobre nawyki. Uczniowie podstawówek doskonalą liczenie i czytanie, poznają działanie zegara i kompasu, rozwiązują działania matematyczne i geometryczne łamigłówki. Edukacja na placu zabaw? To możliwe!

 

Wyposażenie placów zabaw i miasteczek rowerowych

Możemy pochwalić się dwudziestoletnim doświadczeniem w realizacji oznakowania poziomego i pionowego (malowanie dróg i autostrad, znaki drogowe, organizacja ruchu tymczasowego) wiemy, w jaki sposób  i potrafimy optymalnie zagospodarować podwórka, place i korytarze.

Filarem Smart Plac jest wykwalifikowana kadra, nowoczesne technologie i rozbudowany park maszyn. W naszym słowniku nie istnieje słowo „niemożliwe” – podejmujemy się realizacji najtrudniejszych projektów i zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań Klienta. Dbamy o to, aby nasz Klient był ostatecznie usatysfakcjonowany i spokojny o przyszłość inwestycji, dlatego na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, przygotujemy bezpłatny projekt placu zabaw!

 

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest