Menu
Smart Plac – najlepsze gry podwórkowe

Smart plac – kilka słów o nas, wykonujemy kreatywne place zabaw i zajmujemy się wyposażeniem szkół w gry edukacyjne.

Tworzymy najlepsze gry podwórkowe i korytarzowe dla dzieci. Kto z Was pamięta grę w klasy, którą rysowało się kredą na chodniku? Można było grać w nią całymi godzinami. Technologia bardzo zmieniła się od tej pory – do produkcji gier używamy trwałego materiału termoplastycznego lub specjalnych folii pokrytych laminatem. Dzięki temu nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i trwałością – nie straszne im deszcz ani dziecięca ciekawość.

 

Gry korytarzowe i podwórkowe

  Nasze gry to doskonałe wyposażenie szkół i przedszkoli. Gry podwórkowe są pomysłem na zagospodarowanie placów zabaw lub miejskich skwerów. Gry korytarzowe świetnie sprawdzą się, kiedy aura na podwórku nie sprzyja zabawom. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom dobrej i bezpiecznej zabawy.

gry podwórkowe  

Chińczyk, klasy i inne gry edukacyjne

 

Stawiamy też na ruch i edukację. Na naszych placach najmłodsi grają w twistera, chińczyka, pokonują tory przeszkód, labirynty i zaplątane ścieżki. Miasteczka ruchu drogowego pozwalają wykształcić w dzieciach dobre nawyki. Uczniowie podstawówek doskonalą liczenie i czytanie, poznają działanie zegara i kompasu, rozwiązują działania matematyczne i geometryczne łamigłówki. Edukacja na placu zabaw? To możliwe!

 

Wyposażenie placów zabaw i miasteczek rowerowych

Możemy pochwalić się dwudziestoletnim doświadczeniem w realizacji oznakowania poziomego i pionowego (malowanie dróg i autostrad, znaki drogowe, organizacja ruchu tymczasowego) wiemy, w jaki sposób  i potrafimy optymalnie zagospodarować podwórka, place i korytarze.

Filarem Smart Plac jest wykwalifikowana kadra, nowoczesne technologie i rozbudowany park maszyn. W naszym słowniku nie istnieje słowo „niemożliwe” – podejmujemy się realizacji najtrudniejszych projektów i zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań Klienta. Dbamy o to, aby nasz Klient był ostatecznie usatysfakcjonowany i spokojny o przyszłość inwestycji, dlatego na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

 miasteczko rowerowe projekt

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, przygotujemy bezpłatny projekt placu zabaw!

smart_plac-logo

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest