Menu
Produkty

Gry Korytarzowe

Kreatywne gry korytarzowe w szkole to obecnie coraz popularniejsza forma zapewnienia dzieciom rozrywki w wolnym czasie. Umożliwiają pożyteczne i atrakcyjne zagospodarowanie korytarzy, a przy tym zapewniają świetną i rozwijającą zabawę na przerwach. Oferta dostępna w sklepie internetowym Smart Plac skierowana jest głównie do instytucji publicznych, takich jak szkoły czy przedszkola, jednak może być również świetnym rozwiązaniem w poczekalniach, przychodniach lekarskich, galeriach handlowych lub innych tego typu obiektach. Zachęcamy do sprawdzenia najnowszej oferty, aby wybrać idealną propozycję dostosowaną do indywidualnych potrzeb!

Gry korytarzowe świetnie sprawdzą się w każdej szkole

Każda szkoła powinna zadbać o to, aby jej podopieczni mogli w ciekawy, a przy tym bezpieczny sposób spędzać czas wolny podczas przerw. W tym celu doskonale sprawdzą się gry na korytarz szkolny dostępne w sklepie internetowym Smart Plac. Wśród bogatej oferty znajdują się zarówno klasyczne propozycje, takie jak szachy, chińczyk czy węże i drabiny, jak i nowoczesne, dzięki czemu z łatwością można znaleźć idealną propozycję, dostosowaną do potrzeb danej placówki oraz wieku. Dzięki kolorowej, atrakcyjnej formie z pewnością wzbudzi zainteresowanie dzieci i zachęci je do wspólnej zabawy.
Gra korytarzowa może być świetnym sposobem, aby pomóc w rozwoju dzieci i młodzieży. Dużą zaletą tego rozwiązania jest możliwość aktywnego i kreatywnego spędzania czasu, a także ćwiczenie koordynacji ruchowej oraz logicznego myślenia. Dodatkowo, pozwala nawiązywać kontakty z rówieśnikami, co w efekcie uczy umiejętności rozmowy i negocjowania, zdrowej rywalizacji, a także funkcjonowania w społeczeństwie oraz dorosłym życiu. Ze względu na prostotę i ponadczasowość gier korytarzowych mogą one posłużyć przez wiele pokoleń.

Wysokiej jakości gry korytarzowe w formie naklejek w sklepie internetowym Smart Plac

Jednym z najciekawszych pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni korytarzy szkół jest zaopatrzenie się w gry w formie naklejek ze sklepu internetowego Smart Plac. Wykonane są z trwałej folii podłogowej, pokrytej laminatem, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na ścieranie, wilgoć oraz promieniowanie UV. Doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju nawierzchniach, takich jak podłogi winylowe, marmur, parkiet, ceramika, czy gruntowany beton. Ze względu na właściwości antypoślizgowe gry korytarzowe do szkół są w pełni bezpieczne dla dzieci.
Naklejki na korytarz szkolny są niezwykle łatwe w montażu, przy czym w opakowaniu znajduje się dokładna instrukcja. Istnieje również możliwość skorzystania z profesjonalnego montażu i serwisu na terenie całego kraju. Wszystkie elementy objęte są roczną gwarancją. W bogatej ofercie sklepu internetowego Smart Plac dostępne są kreatywne gry korytarzowe w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu przy niewielkim nakładzie finansowym można zaopatrzyć całą w szkołę w wybrane plansze. Nie wymagają dużej ilości miejsca, co sprawia, że idealnie sprawdzą się także przy ograniczonej przestrzeni.

Wybierz kategorię
 • Wszystkie Produkty
  all
 • Gry Podwórkowe
  ruch
 • Gry Korytarzowe
  zabawa
 • Miasteczko rowerowe
  miasteczko
 • Niestandardowe Realizacje
  edukacja
 • Dizajn Ze Sznurka
  sznurki
potrójna gra w klasy
#01
Potrójna gra w klasy 2490 zł
#02
#02
Potrójna gra w klasy 3D 2490 zł
#03
#03
Potrójna gra w klasy Ośmiornica 2990 zł
#05 gra w klasy piłki
#04
Gra w klasy Piłki 1490 zł
#05
#05
Potrójna gra w klasy Piłki 2990 zł
#06 gra w klasy grzybek
#06
Gra w klasy Grzybek 990 zł
#07.1
#07
Gra w klasy 990 zł
#07 gra w klasy kółka
#08
Gra w klasy Kółka 990 zł
#09
#09
Gra w klasy Rakieta 2490 zł
hopla taniec nr 10
#10
Taniec Hopla 1490 zł
Gra twister
#11
Twister 1190 zł
#12.1
#12
Labirynt Mrówki 990 zł
#13 tarcza
#13
Tarcza 990 zł
#14
#14
Szachownica 2490 zł
#15
#15
Chińczyk Smok 2990 zł
#16
#16
Chińczyk Han 990 zł
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest