Menu
Produkty

Gry Podwórkowe

W sklepie internetowym Smart Plac znajdują się kreatywne gry podwórkowe zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Oferta skierowana jest głównie do placówek edukacyjnych, takich jak szkoły czy przedszkola, jednak może być również ciekawym rozwiązaniem w parkach, na placach zabaw czy osiedlowych podwórkach.
Dzięki naszym planszom do gier dzieci aktywnie i ciekawie spędzają wolny czas na powietrzu, a przy tym rozwijają się ruchowo i umysłowo. Zachęcamy do sprawdzenia najnowszych gier podwórkowych, aby wybrać odpowiednią propozycję dostosowaną do potrzeb podopiecznych!

Dlaczego warto zaopatrzyć placówki edukacyjne w kreatywne gry podwórkowe?

Doskonałym pomysłem, aby urozmaicić dzieciom wolny czas, są kreatywne gry podwórkowe. Większość z nich znanych jest od pokoleń, jednak obecnie występują w nowoczesnej, jeszcze atrakcyjniejszej formie. Dużą zaletą proponowanych gier jest możliwość aktywnego, a przy tym interesującego spędzania czasu na powietrzu, co z pewnością korzystnie wpływa na rozwój dzieci. Podwórkowe gry planszowe wspierają koordynację ruchową, a przy tym wiele z nich wymaga kreatywnego lub logicznego myślenia.
Kreatywne gry podwórkowe idealnie nadają się do integracji. Pozwalają one na bezpośredni kontakt z rówieśnikami, uczą zdrowej rywalizacji i umiejętności negocjowania, ale także tolerancji i cierpliwości, dzięki czemu świetnie przygotowują najmłodszych do dorosłego życia i funkcjonowania w społeczeństwie. Podwórkowe gry planszowe charakteryzują się prostotą, a przy tym są ponadczasowe. Doskonale łączą naukę z zabawą, co sprawia, że z pewnością zainteresują dzieci i zachęcą je do wspólnej gry.

Wysokiej klasy plansze do gier podwórkowych w sklepie internetowym Smart Plac

Poszukując dobrego pomysłu na zagospodarowanie terenu szkolnego boiska, przestrzeni wokół przedszkola lub placów zabaw, warto zwrócić uwagę na kreatywne gry podwórkowe oferowane w sklepie internetowym Smart Plac. Dostępne są w atrakcyjnej formie dużych plansz wykonanych z masy termoplastycznej, która charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża, a także odpornością na ścieranie i wpływ warunków atmosferycznych. Doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju nawierzchniach – asfaltowej, z betonu cementowego lub kostki betonowej bez fazy.
W naszej ofercie znajdują się rozmaite, popularne plansze do gier podwórkowych takich jak klasy czy chińczyk, a także wiele nowoczesnych propozycji zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu rozrywki dzieciom w różnym wieku. Gry podwórkowe dostępne są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu dysponując niewielkim nakładem finansowym, można w ciekawy sposób zaaranżować przestrzeń. Nie wymagają dużej ilości miejsca, więc doskonale sprawdzą się także w niewielkich placówkach. Ze względu na atrakcyjną, kolorową formę z pewnością przypadną do gustu dzieciom, a przy tym będą stanowić ciekawą dekorację.

Wybierz kategorię
  • Wszystkie Produkty
  • Gry Podwórkowe
  • Gry Korytarzowe
  • Miasteczko rowerowe
  • Niestandardowe Realizacje
  • Dizajn Ze Sznurka
#01
Gry Podwórkowe: Dart
#02
Gry Podwórkowe: gra planszowa XXL węże i drabiny
#03
Gry Podwórkowe: Potrójna gra w klasy
#04
Gry Podwórkowe: Gra w klasy mała
#05
Gry Podwórkowe: Gra w klasy duża
#06
Gry Podwórkowe: Gra w klasy Rakieta
#07
Gry Podwórkowe: Pajęczyna
#08
Gry Podwórkowe: Szachy i warcaby
#09
Gry Podwórkowe: Twister z planszą
#10
Gry Podwórkowe: zgadywanki zwierzątka
#11
Gry Podwórkowe: Emotikony
#12
Gry Podwórkowe: Chińczyk
#13
Gry Podwórkowe: Gra w kwadraty
#14
Gry Podwórkowe: Ślady stóp
#15
Gry Podwórkowe: Ślady King Konga
#16
Gry Podwórkowe: Zaplątane ścieżki
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest