Menu
Produkty

Gry Podwórkowe

W Smart Plac znajdziesz najlepsze gry podwórkowe zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Oferta skierowana jest głównie do placówek edukacyjnych, takich jak szkoły czy przedszkola, jednak może być również ciekawym rozwiązaniem w parkach, na placach zabaw czy osiedlowych podwórkach.
Dzięki naszym planszom do gier podwórkowych dzieci aktywnie i ciekawie spędzają wolny czas na powietrzu, a przy tym rozwijają się ruchowo i umysłowo. Zachęcamy do sprawdzenia najnowszych gier podwórkowych, aby wybrać odpowiednią propozycję dostosowaną do potrzeb podopiecznych!

Dlaczego warto zaopatrzyć placówki edukacyjne w kreatywne gry podwórkowe?

Doskonałym pomysłem, aby urozmaicić dzieciom wolny czas, są kreatywne gry podwórkowe, wykonane z masy termoplastycznej (tzw. premarki termoplastyczne). Większość z gier znanych jest od pokoleń, jednak obecnie występują w nowoczesnej, jeszcze atrakcyjniejszej formie. Dużą zaletą proponowanych gier jest możliwość aktywnego, a przy tym interesującego spędzania czasu na powietrzu, co z pewnością korzystnie wpływa na rozwój dzieci. Podwórkowe gry planszowe wspierają koordynację ruchową, a przy tym wiele z nich wymaga kreatywnego lub logicznego myślenia. Oferujemy największy w kraju wybór gier zewnętrznych.
Kreatywne gry podwórkowe idealnie nadają się do integracji. Pozwalają one na bezpośredni kontakt z rówieśnikami. Uczą zdrowej rywalizacji i umiejętności negocjowania, ale także tolerancji i cierpliwości. Dzięki temu świetnie przygotowują najmłodszych do dorosłego życia i funkcjonowania w społeczeństwie. Sprawdź nasze planszowe gry chodnikowe charakteryzujące się prostotą i ponadczasowe. Doskonale łączą naukę z zabawą, co sprawia, że z pewnością zainteresują dzieci i zachęcą je do wspólnej gry.

Wysokiej klasy gry podwórkowe w sklepie internetowym Smart Plac

Poszukujesz dobrego pomysłu na zagospodarowanie terenu szkolnego boiska, przestrzeni wokół przedszkola lub placu zabaw? Warto zwrócić uwagę na kreatywne gry chodnikowe XXL oferowane w sklepie internetowym Smart Plac. Dostępne są w atrakcyjnej formie dużych plansz, wykonanych z masy termoplastycznej. Nasz produkt charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża, a także odpornością na ścieranie i wpływ warunków atmosferycznych. Doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju nawierzchniach – asfaltowej, z betonu cementowego lub kostki betonowej bez fazy.

Gry podwórkowe dla każdego!

W naszej ofercie znajdują się rozmaite, popularne gry podwórkowe, takie jak gra w klasy, twister czy chińczyk. Wiele nowoczesnych propozycji zaprojektowanych jest z myślą o zapewnieniu rozrywki dzieciom w różnym wieku. Gry podwórkowe dostępne są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu można w ciekawy sposób zaaranżować przestrzeń wokół szkoły czy przedszkola. Niektóre nasze gry na podwórko, nie wymagają dużej ilości miejsca, doskonale sprawdzą się także w małych placówkach. Ze względu na atrakcyjną, kolorową formę z pewnością przypadną do gustu dzieciom, a przy tym będą stanowić ciekawą dekorację placówki.

Wybierz kategorię
  • Wszystkie Produkty
  • Gry Podwórkowe
  • Gry Korytarzowe
  • Miasteczko rowerowe
  • Niestandardowe Realizacje
  • Dizajn Ze Sznurka
#01
Gry Podwórkowe: Dart
#02
Gry Podwórkowe: gra planszowa XXL węże i drabiny
#03
Gry Podwórkowe: Potrójna gra w klasy
#04
Gry Podwórkowe: Gra w klasy mała
#05
Gry Podwórkowe: Gra w klasy duża
#06
Gry Podwórkowe: Gra w klasy Rakieta
#07
Gry Podwórkowe: Pajęczyna
#08
Gry Podwórkowe: Szachy i warcaby
#09
Gry Podwórkowe: Twister z planszą
#10
Gry Podwórkowe: zgadywanki zwierzątka
#11
Gry Podwórkowe: Emotikony
#12
Gry Podwórkowe: Chińczyk
#13
Gry Podwórkowe: Gra w kwadraty
#14
Gry Podwórkowe: Ślady stóp
#15
Gry Podwórkowe: Ślady King Konga
#16
Gry Podwórkowe: Zaplątane ścieżki
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest