Menu
Produkty

Miasteczko rowerowe

Rowerowe miasteczko drogowe dla dzieci doskonale sprawdzi się podczas nauki podstawowych zasad związanych z poruszaniem się na drodze. Oferta dostępna w naszym sklepie internetowym Smart Plac skierowana jest głównie do placówek edukacyjnych, aby umożliwić przeprowadzanie ćwiczeń i egzaminów na kartę rowerową. Każdy projekt miasteczka rowerowego przygotowywany jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta oraz warunków panujących na danym terenie. Zachęcamy do kontaktu, aby dopasować najkorzystniejsze rozwiązanie!

Jak skutecznie zadbać o bezpieczeństwo dzieci na drodze?

Szkoły i inne tego typu placówki odgrywają ważną rolę w przygotowaniu swoich podopiecznych do bezpiecznego poruszania się na drodze. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest inwestycja w mini miasteczko ruchu drogowego dla dzieci, które umożliwia praktyczne ćwiczenia w warunkach zbliżonych do rzeczywistości. Składa się ono z oznakowania poziomego w postaci linii krawędziowych, osiowych, i segregacyjnych, przejść dla pieszych oraz drobnych elementów typu strzałki, a także pionowych znaków drogowych. Dzięki temu skutecznie ułatwia zrozumienie podstawowych zasad, jakie obowiązują pieszych i rowerzystów, a także osób kierujących innymi pojazdami.
W przypadku budowy na terenie szkoły rowerowego miasteczka drogowego placówka ma możliwość przeprowadzania zarówno niezbędnych praktyk, jak i samego egzaminu na kartę rowerową. Dzieci uczące się w znanym przez siebie środowisku często czują się dużo bardziej pewne siebie przy zdawaniu testu praktycznego, a przy tym szkoła może zaoszczędzić czas i koszta związane z podróżą do najbliższego tego typu obiektu. Jedną z niewątpliwych zalet budowy miasteczka ruchu drogowego jest także stosunkowo niewielki koszt inwestycji.

Wybuduj funkcjonalne miasteczko ruchu drogowego z firmą Smart Plac!

Planując utworzenie na terenie szkoły lub innej placówki funkcjonalnego miasteczka rowerowego, warto skorzystać z usług świadczonych przez firmę Smart Plac. Oferujemy wyjątkowo korzystne rozwiązania w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W pierwszej kolejności wykonujemy projekt miasteczka ruchu drogowego, uwzględniając wymiary terenu, następnie po zaakceptowaniu gotowego planu przystępujemy do prac, dokonując pomiarów, przygotowujemy materiały oraz tworzymy odpowiednio dobrane oznakowanie. Przygotowane materiały są dostarczane na miejsce i montowane w dopasowany do rodzaju nawierzchni sposób.
Wszystkie projekty miasteczek ruchu drogowego tworzone przez firmę Smart Plac są w pełni zgodne z wytycznymi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendy Głównej Policji, dzięki czemu umożliwiają przeprowadzanie egzaminów na kartę rowerową. Oznakowanie poziome malowane jest specjalnymi farbami akrylowymi. Z kolei znaki drogowe dostępne są w formie mobilnej, zabetonowanej lub malowanej. Dodatkowo istnieje możliwość uwzględnienia dowolnych gier podwórkowych z materiału termoplastycznego, które uatrakcyjnią miasteczko rowerowe i umożliwią naukę w trakcie zabawy.

Wybierz kategorię
 • Wszystkie Produkty
  all
 • Gry Podwórkowe
  ruch
 • Gry Korytarzowe
  zabawa
 • Miasteczko rowerowe
  miasteczko
 • Niestandardowe Realizacje
  edukacja
 • Dizajn Ze Sznurka
  sznurki
SMART PLAC Wodzisław Miasteczko Ruchu Drogowego i Gry Podwórkowe Smart Plac
#00
Miasteczko rowerowe – technologia
Miasteczko 21x21
#01
Miasteczko rowerowe 12,5 x 20
Miasteczko 21x21
#02
Miasteczko rowerowe 12,5 x 21
12x48
#03
Miasteczko rowerowe 12 x 48
20x20
#04
Miasteczko rowerowe 20 x 20
18X23 MIASTECZKO ROWEROWE
#05
Miasteczko rowerowe 18 x 23
20X50 MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO SMART PLAC
#06
Miasteczko rowerowe 20 x 50
16X25 WWW
#07
Miasteczko rowerowe 16 X 25
MRD 12,5 X 20
#08
Miasteczko rowerowe 12,5 x 20
12X48 WP
#09
Miasteczko rowerowe 12 x 48
20X30
#10
Miasteczko rowerowe 20 x 30
20X30_MRD_GRY WWW
#11
Miasteczko rowerowe 20 x 30
16x30
#12
Miasteczko rowerowe 16 x 30
16x30 (2)
#13
Miasteczko rowerowe 16 x 30
19x42www
#14
Miasteczko rowerowe 19×42
22x22 www
#15
Miasteczko rowerowe 22×22
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest