Menu
Realizacje

Zrealizowane miasteczka ruchu drogowego

Miasteczko  rowerowe Smart Plac to propozycja dla dzieci i młodzieży. Uczy najmłodszych bezpiecznego poruszania się po drogach i chodnikach,  zapoznaje dzieci ze znakami drogowymi, wyrabia dobre nawyki, pozostając przy tym świetną zabawą.
Nasze Miasteczka Ruchu Drogowego projektujemy zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendy Głównej Policji, tak by można było przeprowadzać na nich testy i egzaminy na kartę rowerową. Zobacz zrealizowane przez nas miasteczka ruchu drogowego dla dzieci.

Jeśli zastanawiasz się nad realizacją miasteczka ruchu drogowego w swoim mieście, interesuje cię cena miasteczka rowerowego, dobrze trafiłeś.

W Smart Plac znajdziesz największą bazę projektów miasteczek rowerowych, przygotujemy też dla ciebie pełną wycenę takiego przedsięwzięcia. Zajmiemy się od A-Z projektem i realizacją miasteczka ruchu drogowego.

Jeśli twój teren posiada niestandardowe wymiary, nic nie szkodzi. Zaprojektujemy miasteczko drogowe od podstaw, na wymiar. W zależności od potrzeb możesz wybrać czy znaki mają być zamontowane na stałe czy mobilne na podstawach gumowych.

Wykonujemy od niewielkich, prostych miasteczek dla przedszkolaków, aż po bardziej skomplikowane, duże szkolne miasteczka ruchu drogowego z pełnym oznakowaniem, przejazdem kolejowym i sygnalizacją świetlną. Takie miasteczko rowerowe świetnie sprawdza się podczas testów i egzaminu na kartę rowerową. Oznakowanie poziome cienkowarstwowe to najbardziej optymalna metoda wykonania miasteczka rowerowego: szybka i niedroga.

Mało ciekawy, betonowy lub asfaltowy teren z naszą pomocą szybko zmienisz w kolorowy, kreatywny plac zabaw, w dodatku taki, na którym dzieci ćwiczą zasady prawidłowego zachowania się na drodze. Każdy projekt miasteczka można dodatkowo urozmaicić grami podwórkowymi. Najpopularniejsze z nich to m.in. gra w klasy, twister, naśladuj mnie, alfabet, zegar, róża wiatrów itp.

 

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest