Menu
Realizacje

Naklejki podłogowe Nowogard – wizyta w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Naklejki podłogowe Nowogard – województwo zachodniopomorskie

Naklejki podłogowe stworzyliśmy po to, żeby zapewnić dzieciom rozrywkę w wolnym czasie. Wykorzystujemy je z powodzeniem w szkołach, przedszkolach lub innych placówkach, takich jak np. SOSW Nowogard. Gry, zostały umieszczone na korytarzu, dzięki temu pozwalają pożytecznie i atrakcyjnie zagospodarować wolną przestrzeń. Jeśli również chcesz zapewnić podopiecznym, świetną i rozwijającą zabawę na przerwach, sprawdź naszą ofertę gier korytarzowych, którą kierujemy głównie do instytucji publicznych, takich jak szkoły czy przedszkola.
Naklejki na podłogi dla dzieci sprawdzają się też w poczekalniach, przychodniach lekarskich, galeriach handlowych, a nawet hotelach. Zachęcamy do sprawdzenia najnowszej oferty, aby wybrać naklejkę podłogową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb!

Naklejki na podłogę wspomaga rozwój dzieci i młodzieży w SOSW Nowogard

Dużą zaletą gier podłogowych jest możliwość aktywnego i ciekawego spędzania czasu z kolegami i koleżankami. Ćwiczenia nad koordynacją ruchową i rozwijanie logicznego myślenia, są kolejnymi plusami, jakie wynikają z wspólnej zabawy. Gry montowane na korytarzu ułatwiają zarówno nawiązywanie kontaktów, jak i uczą najmłodszych ciekawego spędzania czasu, i to bez telefonu czy komputera. Ze względu na solidne wykonanie, a także ich prostotę oraz ponadczasowość, naklejki podłogowe na korytarz szkolny, nie znudzą się dzieciom przez wiele lat.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej realizacji  gier korytarzowych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Nowogardzie.

Realizacje Smart Plac

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest