Menu
Smart Plac – najlepsze gry podwórkowe

Smart plac – kilka słów o nas, wykonujemy kreatywne place zabaw i zajmujemy się wyposażeniem szkół w gry edukacyjne.

Tworzymy najlepsze gry podwórkowe i korytarzowe dla dzieci. Kto z Was pamięta grę w klasy, którą rysowało się kredą na chodniku? Można było grać w nią całymi godzinami. Technologia bardzo zmieniła się od tej pory – do produkcji gier używamy trwałego materiału termoplastycznego lub specjalnych folii pokrytych laminatem. Dzięki temu nasze place zabaw charakteryzują się wysoką jakością i trwałością – nie straszne im deszcz ani dziecięca ciekawość.

 

Gry korytarzowe i podwórkowe – zabawy ruchowe dla dzieci.

  Nasze gry to doskonałe wyposażenie szkół i przedszkoli. Gry podwórkowe są pomysłem na zagospodarowanie placów zabaw lub miejskich skwerów. Gry korytarzowe świetnie sprawdzą się, kiedy aura na podwórku nie sprzyja zabawom. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom dobrej i bezpiecznej zabawy.

gry podwórkowe  

Chińczyk, klasy i gry edukacyjne

 

Stawiamy na ruch i edukację. Na naszych placach zabaw najmłodsi grają w twistera, chińczyka, pokonują tory przeszkód, labirynty i zaplątane ścieżki. Uczniowie podstawówek doskonalą liczenie i czytanie, poznają działanie zegara i kompasu, rozwiązują działania matematyczne i geometryczne łamigłówki. Edukacja na placu zabaw? To możliwe!

 

Miasteczko rowerowe i testy na kartę rowerową

Z kolei Miasteczka ruchu drogowego pozwalają wykształcić w dzieciach dobre nawyki. Dla nas karta rowerowa to bardzo ważne zagadnienie! Miasteczko rowerowe Smart Plac pozwala dzieciom na ćwiczenie zagadnień z bezpieczeństwa w ruchu drogowym, nie na komputerze czy w klasie ale właśnie na szkolnym i osiedlowym podwórku. Nauczyciele przeprowadzają testy na kartę rowerową w warunkach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych.
Możemy pochwalić się dwudziestoletnim doświadczeniem w realizacji oznakowania poziomego i pionowego (malowanie dróg i autostrad, znaki drogowe, organizacja ruchu tymczasowego) wiemy, w jaki sposób  i potrafimy optymalnie zagospodarować teren pod miasteczko ruchu drogowego.

Filarem Smart Plac jest wykwalifikowana kadra, nowoczesne technologie i rozbudowany park maszyn. W naszym słowniku nie istnieje słowo „niemożliwe” – podejmujemy się realizacji najtrudniejszych projektów i zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań Klienta. Dbamy o to, aby nasz Klient był ostatecznie usatysfakcjonowany i spokojny o przyszłość inwestycji, dlatego na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

 miasteczko rowerowe projekt

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, przygotujemy projekt placu zabaw!

smart_plac-logo

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest