Menu
Produkty

Miasteczko Ruchu Drogowego

Stacjonarne miasteczko ruchu drogowego dla dzieci doskonale sprawdzi się podczas nauki podstawowych zasad związanych z poruszaniem się na drodze. Oferta dostępna w Smart Plac skierowana jest głównie do placówek edukacyjnych, aby umożliwić im przeprowadzanie ćwiczeń i egzaminów na kartę rowerową. Każdy projekt miasteczka rowerowego przygotowywany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta oraz warunków panujących na danym terenie. Dysponujemy także największą bazą gotowych projektów miasteczka ruchu drogowego. Zachęcamy do kontaktu, aby dopasować najkorzystniejsze rozwiązanie!

Jak skutecznie zadbać o bezpieczeństwo dzieci na drodze?

Szkoły i inne placówki odgrywają ważną rolę w przygotowaniu swoich podopiecznych do bezpiecznego poruszania się na drodze. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest inwestycja w mini miasteczko ruchu drogowego dla dzieci. Miasteczko rowerowe umożliwia praktyczne ćwiczenia w warunkach zbliżonych do rzeczywistości. Składa się ono z oznakowania poziomego w postaci linii krawędziowych, osiowych, i segregacyjnych, przejść dla pieszych oraz drobnych elementów typu strzałki, a także pionowych znaków drogowych. Dzięki temu skutecznie ułatwia zrozumienie podstawowych zasad, jakie obowiązują pieszych i rowerzystów, a także osób kierujących innymi pojazdami.

Używaj miasteczka ruchu drogowego do przeprowadzania egzaminu na kartę rowerową.

W przypadku budowy na terenie szkoły rowerowego miasteczka drogowego placówka ma możliwość przeprowadzania zarówno niezbędnych praktyk, jak i samego egzaminu na kartę rowerową. Dzieci uczące się w znanym przez siebie środowisku często czują się dużo bardziej pewne siebie przy zdawaniu testu praktycznego, a przy tym szkoła może zaoszczędzić czas i koszta związane z podróżą do najbliższego tego typu obiektu. Jedną z niewątpliwych zalet budowy miasteczka ruchu drogowego jest stosunkowo niewielki koszt inwestycji.

Wybuduj funkcjonalne miasteczko ruchu drogowego z firmą Smart Plac!

Planując utworzenie na terenie szkoły lub innej placówki, funkcjonalnego miasteczka rowerowego, warto skorzystać z usług doświadczonej firmy. Oferujemy wyjątkowo korzystne rozwiązania w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W pierwszej kolejności wykonujemy projekt miasteczka ruchu drogowego, uwzględniając wymiary terenu, następnie po zaakceptowaniu gotowego planu przystępujemy do prac, dokonując pomiarów, przygotowujemy materiały oraz tworzymy odpowiednio dobrane oznakowanie. Przygotowane materiały dostarczamy na miejsce i montujemy w dopasowany do rodzaju nawierzchni sposób.

Elementy miasteczka ruchu drogowego.

Wszystkie projekty miasteczek ruchu drogowego tworzymy w zgodzie z wytycznymi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendy Głównej Policji. Dzięki temu szkoły mają możliwość przeprowadzania egzaminów na kartę rowerową. Oznakowanie poziome malowane jest specjalnymi farbami drogowymi akrylowymi. Z kolei znaki drogowe dostępne są w formie mobilnej, zabetonowanej lub piktogramów. Dodatkowo istnieje możliwość uwzględnienia dowolnych gier podwórkowych z materiału termoplastycznego, które uatrakcyjnią miasteczko rowerowe i umożliwią naukę w trakcie zabawy.

Wybierz kategorię
  • Wszystkie Produkty
  • Gry Podwórkowe
  • Naklejki Podłogowe
  • Miasteczko Ruchu Drogowego
  • Budżet Obywatelski
  • Dizajn Ze Sznurka
#00
Miasteczko rowerowe projekt
#01
Miasteczko rowerowe 12,5 x 20
#02
Miasteczko rowerowe 12,5 x 21
#03
Miasteczko rowerowe 12 x 48
#04
Miasteczko rowerowe 20 x 20
#05
Miasteczko rowerowe 18 x 23
#06
Miasteczko rowerowe 20 x 50
#07
Miasteczko rowerowe 16 X 25
#08
Miasteczko rowerowe 12,5 x 20
#09
Miasteczko rowerowe 12 x 48
#10
Miasteczko rowerowe 20 x 30
#11
Miasteczko rowerowe 20 x 30
#12
Miasteczko rowerowe 16 x 30
#13
Miasteczko rowerowe 16 x 30
#14
Miasteczko rowerowe 19×42
#15
Miasteczko rowerowe 22×22
Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest