Menu
Produkty

Naklejki Podłogowe

Naklejki podłogowe dla szkół i przedszkoli stworzyliśmy po to, żeby zapewnić dzieciom rozrywkę w wolnym czasie. Gry, umieszczone na korytarzu w szkole, pozwalają pożytecznie i atrakcyjnie zagospodarować wolną przestrzeń. Zapewnij podopiecznym, świetną i rozwijającą zabawę na przerwach. Naszą ofertę gier korytarzowych, kierujemy głównie do instytucji publicznych, takich jak szkoły czy przedszkola.
Naklejki dla dzieci sprawdzają się też w poczekalniach, przychodniach lekarskich, galeriach handlowych, hotelach. Zachęcamy do sprawdzenia najnowszej oferty, aby wybrać naklejkę podłogową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb!

Naklejki podłogowe Smart Plac wykonujemy z trwałej folii podłogowej pokrytej laminatem antypoślizgowym. Możesz je stosować w miejscach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, galerie handlowe, szpitale, hotele, gabinety lekarskie itp. Gry dla dzieci produkujemy w Polsce z atestowanych materiałów najwyższej jakości. Naklejki podłogowe są sprzedawane są wysyłkowo, wraz z instrukcją montażu.
Zamówienia e-mail: sprzedaz@smartplac.pl

POBIERZ CENNIK 2020 – NAKLEJKI PODŁOGOWE SMART PLAC

Gry korytarzowe świetnie sprawdzą się w każdej szkole.

Chcesz, żeby w Twojej szkole, podopieczni mogli w ciekawy i bezpieczny sposób spędzać czas wolny podczas przerw? Zależy Ci na tym, aby ograniczyć używanie telefonów komórkowych przez dzieci, na terenie placówki? Pamiętaj, żeby dać dzieciom coś w zamian.
W tym celu doskonale sprawdzą się nasze gry na korytarz szkolny. Wśród największej na rynku oferty naklejek podłogowych, znajdziesz klasyczne propozycje, takie jak szachy czy chińczyk, jak i nowoczesne np. naśladuj mnie. Dzięki temu z łatwością znajdziesz gry, dostosowane do potrzeb swojej placówki oraz wieku dzieci. Kolorowa, atrakcyjna forma naklejki podłogowej, z pewnością wzbudzi zainteresowanie najmłodszych i zachęci je do wspólnej zabawy.

Naklejka na podłogę wspomaga rozwój dzieci i młodzieży.

Dużą zaletą gier podłogowych jest możliwość aktywnego i kreatywnego spędzania czasu z rówieśnikami. Ćwiczenie koordynacji ruchowej oraz rozwijanie logicznego myślenia, to kolejne plusy, wynikające z zabawy grami korytarzowymi. Wspólne zabawa ułatwia nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, uczy umiejętności rozmowy i negocjowania, zdrowej rywalizacji. Ze względu na solidne wykonanie, prostotę i ponadczasowość, naklejki podłogowe na korytarz szkolny, nie znudzą się dzieciom przez wiele lat.

Szukasz najwyższej jakości gier korytarzowych? Sprawdź naklejki podłogowe Smart Plac.

Zagospodarowanie szkolnych korytarzy jest teraz prostsze niż kiedykolwiek. Koniecznie wypróbuj gry w formie naklejek podłogowych.
Gry ruchowe i edukacyjne wykonujemy z trwałej folii podłogowej, pokrytej laminatem, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na ścieranie, wilgoć oraz promieniowanie UV. Możesz je naklejać na różnego rodzaju nawierzchniach, takich jak podłogi winylowe, marmur, parkiet, ceramika, czy gruntowany beton. Ze względu na wysokie właściwości antypoślizgowe gry korytarzowe dla szkół, są w pełni bezpieczne dla dzieci.

Naklejki na korytarz szkolny są bardzo łatwe w montażu, w opakowaniu znajdziesz dokładną instrukcję. Możesz też skorzystać z profesjonalnego montażu i serwisu, na terenie całego kraju (wycena indywidualna). Wszystkie naklejki na podłogę objęte są roczną gwarancją. W Smart Plac oferujemy kreatywne gry korytarzowe w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu przy niewielkim nakładzie finansowym zaopatrzysz całą w szkołę w wyjątkowe gry podłogowe.

Wybierz kategorię
  • Wszystkie Produkty
  • Gry Podwórkowe
  • Naklejki Podłogowe
  • Miasteczko Rowerowe
  • Budżet Obywatelski
  • Dizajn Ze Sznurka
#01
Naklejka podłogowa Potrójna gra w klasy
#02
Naklejka podłogowa Potrójna gra w klasy
#03
Naklejka podłogowa Potrójna gra w klasy
#04
Naklejka podłogowa Gra w klasy
#05
Naklejka podłogowa Potrójna gra w klasy
#06
Naklejka podłogowa Gra w klasy grzybek
#07
Naklejka podłogowa Gra w klasy
#08
Naklejka podłogowa Gra w klasy kółka
#09
Naklejka podłogowa Klasy Rakieta
#10
Naklejka podłogowa Taniec Hopla
#11
Naklejka podłogowa Twister
#12
Naklejka podłogowa Labirynt mrówki
#13
Naklejka podłogowa Tarcza
#14
Naklejka podłogowa Szachy
#15
Naklejka podłogowa Chińczyk Smok
#16
Naklejka podłogowa Chińczyk Han
Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest