Menu
Realizacje

Projekty przestrzeni miejskiej – 7 pomysłów na kreatywne zagospodarowanie terenu.

Projekty przestrzeni miejskiej, indywidualne projekty i inne obszary naszych działań!

Zajmiemy się nowoczesną aranżacją przestrzeni publicznej (miejskiej) z wykorzystaniem materiałów termoplastycznych lub np. zaprojektujemy tor wyścigowy dla modeli zdalnie sterowanych. W kategorii projekty przestrzeni miejskiej znajdziesz też logotypy dla jednostek miejskich i firm, wykonane w technologii grubowarstwowej termoplastycznej (w dowolnych rozmiarach) i wielkoformatowe mapy z materiału termoplastycznego. Tego rodzaju projekty najpierw szczegółowo konsultujemy z Zamawiającym, a następnie projektujemy i wykonujemy na indywidualne zamówienie. 

7 pomysłów na kreatywne zagospodarowanie przestrzeni z użyciem materiału termoplastycznego.

 1. Place zabaw podwórkowych
  Zaprojektowaliśmy je z myślą o placówkach edukacyjnych – szkołach podstawowych i przedszkolach. Gry podwórkowe świetnie sprawdzają się też na osiedlach oraz w miejskich parkach. Gry ruchowe i edukacyjne z materiału termoplastycznego, powodują, że dzieci spędzają wolny czas na podwórku ciekawie i aktywnie, integrują się, a przy tym rozwijają się ruchowo.
 2. Wielkoformatowe mapy z termoplastu
  Możemy wykonać dowolną mapę z materiału termoplastycznego w każdym rozmiarze. Ciekawym pomysłem na zagospodarowanie przestrzeni miejskiej jest umieszczenie na nawierzchni asfaltowej mapy z fragmentem miasta (np. starówka), pomagając turystom zorientować się otaczającej przestrzeni.
 3. Kolorowe pumptracki  czyli tory do jazdy na rowerze lub rolkach
  Tory do jazdy zdobywają coraz większą popularność z roku na rok. Mamy możliwość pokrycia elementów pumptracku różnymi kolorami, dzięki czemu przestrzeń wokół jest jeszcze bardziej atrakcyjna i przyjazna.
 4. Tory dla samochodów zdalnie sterowanych
  Oferujemy indywidulane projekty torów dla samochodów zdalnie sterowanych. Wykonujemy je w technologii cienkowarstwowej lub znacznie trwalszej grubowarstwowej termoplastycznej i chemoutwardzalnej. Na zdjęciu tor wykonany w Wodzisławiu Śląskim.
 5. logotypy firmowe
  Logotypy znajdują zastosowanie na terenach miejskich, przed szkołami, firmami, galeriami handlowymi. W Olsztynie, logotyp miasta zamontowaliśmy na terenie nowo otwartego placu zabaw w Parku Centralnym. Skontaktuj się z nami żeby dowiedzieć się czy Twój logotyp może być wykonany w takiej technologii.
 6. piktogramy chodnikowe
  Piktogramy sią ciekawym pomysłem na zagospodarowanie przestrzeni miejskiej. Wykorzystujemy je w wielu sytuacjach, najczęściej gdy chcemy skupić uwagę przechodniów. W Gdyni, piktogramy zostały zamontowane w pobliżu przystanków autobusowych i informują o korzyściach korzystania z komunikacji miejskiej.
 7. Zagospodarowanie terenów miejskich
  Estetyka w otaczającej nas przestrzeni jest coraz ważniejsza dla mieszkańców – każdy woli mieszkać w przyjaznej i kolorowej okolicy. Szczególnie ważne, by lokalna społeczność brała udział w konsultacjach społecznych, by mieć możliwość decydowania, w jakim kierunku podążają zmiany.

 

Nasze najnowsze realizację dostępne są na naszym Funpage’u

 

Zapraszamy do współpracy!

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest