Menu
Smart Plac – najlepsze gry podwórkowe

WYPOSAŻENIE SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

 

 

Wykonujemy kreatywne place zabaw i zajmujemy się wyposażeniem placówek w gry edukacyjne. Tworzymy najlepsze gry podwórkowe i naklejki podłogowe dla dzieci. Na pewno pamiętacie grę w klasy? Rysowało się ją kolorową kredą na chodniku? Można było grać w nią całymi godzinami. Jednak technologia bardzo zmieniła się od tej pory. Do produkcji gier używamy na przykład trwałego materiału termoplastycznego lub specjalnych folii pokrytych laminatem antypoślizgowym. Dzięki temu nasze place zabaw charakteryzują się wysoką jakością i trwałością – nie straszne im deszcz ani dziecięca ciekawość.

 

 

GRY PODWÓRKOWE I NAKLEJKI PODŁOGOWE – ZABAWY RUCHOWE DLA DZIECI.

 

Nasze gry to doskonałe wyposażenie szkół i przedszkoli. Po pierwsze gry podwórkowe są pomysłem na zagospodarowanie placów zabaw lub miejskich skwerów, a po drugie sprawiają dzieciom mnóstwo frajdy! Naklejki podłogowe świetnie sprawdzą się, kiedy aura na podwórku nie sprzyja zabawom. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom dobrej i bezpiecznej zabawy.

 

 

gry podwórkowe - Wyposażenie szkół i przedszkoli

Gry podwórkowe Smart Plac. Wyposażenie szkół i przedszkoli

 

CHIŃCZYK, KLASY I GRY EDUKACYJNE

 

Stawiamy na ruch i edukację. Dlatego na naszych placach zabaw najmłodsi grają w twistera, chińczyka, pokonują tory przeszkód, labirynty i zaplątane ścieżki. Ponadto, uczniowie podstawówek doskonalą liczenie i czytanie, poznają działanie zegara i kompasu, rozwiązują działania matematyczne i geometryczne łamigłówki. Edukacja na placu zabaw? To możliwe!

 

 

Projekt placu zabaw przedszkole

Projekt Placu zabaw podwórkowych Smart Plac.

 

MIASTECZKO ROWEROWE I TESTY NA KARTĘ ROWEROWĄ

 

Czy wiesz, że miasteczka ruchu drogowego pozwalają wykształcić w dzieciach dobre nawyki. Dla nas karta rowerowa to bardzo ważne zagadnienie! Miasteczko rowerowe Smart Plac pozwala dzieciom na ćwiczenie zagadnień z bezpieczeństwa w ruchu drogowym, nie na komputerze czy w klasie ale właśnie na szkolnym i osiedlowym podwórku. Nauczyciele przeprowadzają testy na kartę rowerową w warunkach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych.

 

miasteczko rowerowe projekt - Wyposażenie szkół i przedszkoli

Miasteczko rowerowe z grami podwórkowymi Smart Plac. Wyposażenie szkół i przedszkoli.

 

DOŚWIADCZONA KADRA

Możemy pochwalić się dwudziestoletnim doświadczeniem w realizacji oznakowania poziomego i pionowego (malowanie dróg i autostrad, znaki drogowe, organizacja ruchu tymczasowego). Dlatego wiemy, w jaki sposób  i potrafimy optymalnie zagospodarować teren pod miasteczko ruchu drogowego.

Filarem Smart Plac jest wykwalifikowana kadra, nowoczesne technologie i rozbudowany park maszyn. W naszym słowniku nie istnieje słowo „niemożliwe” – podejmujemy się realizacji najtrudniejszych projektów i zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań Klienta. Dbamy o to, aby nasz Klient był ostatecznie usatysfakcjonowany i spokojny o przyszłość inwestycji, dlatego na wszystkie usługi udzielamy gwarancji. 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, przygotujemy projekt placu zabaw!

smart_plac-logo

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest