Menu

NAKLEJKI PODŁOGOWE Z LAMINATEM (WEWNĘTRZNE GRY KORYTARZOWE):

Pobierz cennik gier podłogowych Smart PlacPOBIERZ CENNIK GIER KORYTARZOWYCH

 


Najpierw pobierz ze strony cennik gier podłogowych i zapoznaj się z naszymi produktami. Następnie wybierz interesujące Cię naklejki podłogowe i złóż zamówienie drogą mailową: sprzedaz@smartplac.pl

W treści wiadomości zaznacz, które naklejki podłogowe chcesz zamówić. Podaj numer naklejki podłogowej (np. GK.001.01) wraz z informacją, czy zamawiasz grę w wersji standard (3 miesiące gwarancji) czy premium (12 miesięcy gwarancji).  Nie zapomnij przesłać nam swoich danych do faktury.

Naklejki podłogowe Smart Plac sprzedawane są wysyłkowo, cennik gier nie zawiera montażu ale zawiera koszty przesyłki kurierskiej. Zapewniamy bezpłatną przesyłkę kurierską, niezależnie od ilości zamawianych produktów.
Gdy tylko przetworzymy Twoje zamówienie, otrzymasz od nas mailowo potwierdzenie wraz z informacją o terminie realizacji.

 


Prześlij nam wiadomość i napisz, które gry podwórkowe wybierasz oraz jakim terenem dysponujesz (rozmiar placu i rodzaj nawierzchni – beton, kostka betonowa, asfalt). Podaj miejsce i termin realizacji (miasto, województwo). Prześlemy ci bezpłatnie dokładną wycenę wykonania gier podwórkowych z materiału termoplastycznego. W razie potrzeby przygotowujemy także materiały potrzebne do złożenia wniosku do budżetu obywatelskiego. Sprawdź także nasze nowe zestawy gier podwórkowych.

 


Jesteś zainteresowany realizacją miasteczka rowerowego? Składasz wniosek do budżetu obywatelskiego i potrzebujesz dokładnego kosztorysu? Napisz do nas wiadomość i uzyskaj wycenę, a także inne materiały. Przygotowujemy dla Ciebie na przykład kosztorysy, projekty zagospodarowania terenu, a nawet wizualizacje. Napisz po prostu jakim terenem dysponujesz (rozmiar placu i rodzaj nawierzchni – kostka betonowa, asfalt), podaj miejsce realizacji (miasto, województwo) i zastanów się czy wolisz znaki drogowe montowane na stałe czy mobilne na podstawach gumowych. Każde miasteczko ruchu drogowego może dodatkowo zawierać gry podwórkowe z naszej oferty. Jeśli dysponujesz zdjęciami terenu, możesz je dodatkowo przesłać do nas.

 


Masz inne pytania?
Zadzwoń: tel. (+48) 668-882-351 lub napisz na adres: sprzedaz@smartplac.pl

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest