Menu

KATALOGI GIER PDF

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi katalogami gier w wersji PDF do pobrania. Po pierwsze zobacz place zabaw podwórkowych, jakie oferujemy dla placówek edukacyjnych – szkół i przedszkoli. Następnie sprawdź naklejki podłogowe – specjalne gry do stosowania wewnątrz budynków. Zapoznaj się także z niezwykłymi panelami dizajn ze sznurka. Która technologia Cię zainteresowała? Niezależnie od tego, nasze katalogi gier zawierają zdjęcia i wymiary naszych produktów. Dzięki temu wybierzesz produkty odpowiednie dla swojej placówki.

 


KATALOG GIER PODWÓRKOWYCH

 

Katalog gier podwórkowych Smart Plac zawiera popularne gry chodnikowe do stosowania na zewnątrz, na utwardzonej nawierzchni. Dla większej przejrzystości, katalog został posortowany według najpopularniejszych kategorii gier: zabawa, ruch i edukacja.

Zabawa na świeżym powietrzu – nie ma nic lepszego na poprawę samopoczucia dziecka. Smart Plac zmieni każde szare podwórko w miejsce, gdzie maluchy spotykają się z przyjemnością. Dlatego właśnie projektujemy place zabaw z użyciem nowoczesnych elementów termoplastycznych. Nasze gry są trwałe i mają piękne żywe kolory. Chińczyk na placu zabaw, gra w klasy, węże i drabiny. A może gimnastyka na planszy twistera – każdy dzieciak znajdzie tu coś dla siebie. 

Ruch to zdrowie – zaszczepienie dzieciom tej starej i mądrej prawdy z roku na rok staje się coraz trudniejsze. Smart Plac konsekwentnie jednak odciąga maluchy od komputerów i odkrywa przed nimi lepsze oblicze podwórka. Nasze place zabaw podwórkowych, wypełniamy torami przeszkód, zaplątanymi ścieżkami, labiryntami, a nawet… śladami King Konga. Dziecko w ruchu to zdrowe dziecko. 

Edukacja – nie ma dobrej zabawy bez odrobiny pomyślunku, a najlepsza ścieżka edukacji wiedzie właśnie poprzez… zabawę. Przyznają nam rację wszystkie dzieci, a to przecież z myślą o nich działamy. Smart Plac bawi i edukuje. Na naszych placach najmłodsi uczą się liczyć i czytać, poznają działanie zegara i kompasu, grają w alfabet koło fortuny i liczbowe łamigłówki. Edukacja na placu zabaw? To możliwe, sprawdź!

 


Katalog gier podwórkowych

 


 KATALOG GIER KORYTARZOWYCH (NAKLEJKI PODŁOGOWE)

 

Chcesz, żeby w Twojej szkole, podopieczni mogli w ciekawy i bezpieczny sposób spędzać czas wolny podczas przerw? Zależy Ci na tym, aby ograniczyć używanie telefonów komórkowych przez dzieci, na terenie placówki? Pamiętaj, żeby dać dzieciom coś w zamian. W tym celu doskonale sprawdzą się nasze gry na korytarz szkolny. Wśród największej na rynku oferty naklejek podłogowych, znajdziesz klasyczne propozycje, takie jak szachy czy chińczyk, jak i nowoczesne np. naśladuj mnie. Dzięki temu z łatwością znajdziesz gry, dostosowane do potrzeb swojej placówki oraz wieku dzieci. Kolorowa, atrakcyjna forma naklejki podłogowej, z pewnością wzbudzi zainteresowanie najmłodszych i zachęci je do wspólnej zabawy. Ten katalog także został posortowany według najpopularniejszych kategorii gier: ruch, zabawa i edukacja.

 

katalog gry korytarzowe - naklejki podłogowe

 

 KATALOG PANELI DIZAJN ZE SZNURKA

 

Panele do przeszywania w dużej skali, są wspaniałą okazją do nauki pracy grupowej. Dlatego, że podjęcie wspólnej inicjatywy daje możliwość  stworzenia miejsca spotkań, które aktywizuje społeczność lokalną i zacieśnia więzi. Panele do przestrzeni publicznej, umożliwiają przeprowadzanie warsztatów na świeżym powietrzu. Są wykonane z polietylenu niskociśnieniowego o wysokiej
gęstości. Dzięki temu są odporne na warunki atmosferyczne i łatwe w czyszczeniu. Z kolei panel mobilny przeznaczony jest do stosowania wewnątrz. Wykonany ze sklejki zabezpieczonej półmatowym lakierem, panel posiada dodatkową funkcję cerowania i tworzenia splotu płóciennego. Szybki demontaż i łatwy sposób przechowywania, pozwala na użytkowanie paneli wewnątrz całej placówki. Panel mobilny może stanowić zarówno element wyposażenia wnętrza, jak i być wykorzystywany w trybie warsztatowym.

 

Katalog Dizajn ze sznurka

 

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest