Menu
Realizacje

Edukacyjne naklejki Kraków

Edukacyjne naklejki Kraków SP 29 

Zabawa dla najmłodszych bez wątpienia oznacza radość. Jeśli do tego dołożymy konkursy z ciekawymi nagrodami, to mamy tylko dodatkową frajdę. Tworząc nasze edukacyjne gry dla dzieci, chcemy, aby robić coś więcej – dlatego działalność społeczna nie jest nam obca. Tym razem ufundowaliśmy nagrody – edukacyjne naklejki podłogowe szkole z Krakowa wraz z montażem. W konkursie, który odbył się 10 czerwca, w ramach pikniku “100 sposobów na zabawę” – 4. urodziny TAURON Areny Kraków i Dnia Dziecka z firmą RadwanSport, zwyciężyła Szkoła Podstawowa numer 29 imienia Jana Matejki w Krakowie. Edukacyjne Naklejki podłogowe Mapa świata, Pierwsza pomoc – twister, Gra w klasy, Naśladuj mnie, Hopla – nasze propozycje, jak widać – już po realizacji – należą do udanych! Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do szczęścia dzieci, którym jeszcze raz życzymy ciekawej rozrywki połączonej z nauką.


Edukacyjne naklejki podłogowe przekazane SP 29 Kraków

Mapa świata – zobacz

Podłogowa mapa świata pobudza dziecięcą wyobraźnię i pozwala najmłodszym dowiedzieć się nowych rzeczy o świecie. Dzięki ciekawym ilustracjom dzieci poznają najważniejsze atrakcje krajów i pogłębiają wiedzę geograficzną.

Pierwsza pomoc twister – zobacz

Gra uczy najmłodszych zasad udzielania pierwszej pomocy, ponieważ tylko wtedy będą wiedziały, jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia. Naklejka podłogowa jest pomocna przy prowadzeniu lekcji, dotyczącej udzielania pomocy.

Gra w klasy Smart Plac – zobacz

Gry w klasy nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to gra ruchowa, wspierająca koordynację ruchową, dająca dzieciom wiele frajdy. 

Naśladuj mnie zobacz

Gra naśladuj mnie to popularna gra, polegająca na wykonywaniu takich samych ruchów, jak osoba stojąca naprzeciw.
Zabawa wymagająca koordynacji wzrokowo-ruchowej i orientacji w przestrzeni. Wersja korytarzowa gry jest wzbogacona dodatkowo o cyfry, wspomagające naukę odczytywania godzin na zegarze.

Hopla zabawa – zobacz

Zabawa wymagająca koordynacji wzrokowo-ruchowej i orientacji w przestrzeni. Ilość zawodników jest dowolna. Dzieci kolejno skaczą zgodnie ze wskazówkami na poszczególnych polach Hopla. Należy zwrócić szczególną uwagę na kierunek ruchu zgodny z ustawieniem na planszy. Jeśli zawodnik wykona poprawnie wszystkie zadania kończy grę, jeśli się ”skuje” wraca na koniec kolejki.

 

 

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest