Menu
Realizacje

Naklejki podłogowe jakie wybrać do szkoły? Edukacyjne czy ruchowe? Zobacz nasz poradnik!

Skorzystaj z poradnika o naklejkach podłogowych i dowiedz się, na co zwracać uwagę przy zakupie.

Naklejki podłogowe jakie wybrać do szkoły? Niejednokrotnie, placówki zastanawiają się nad wyborem gier korytarzowych. Słyszymy często pytania o naklejki podłogowe – jakie wybrać do szkoły lub przedszkola?  Które będą sprawdzać się w klasach od 1-3? Które naklejki są dla starszych dzieci, na przykład z piątej czy szóstej klasy? Czy można samemu przykleić gry korytarzowe? Czy mają gwarancję? I przede wszystkim, ile kosztują naklejki na podłogę do szkoły?

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z naklejkami podłogowymi w swojej szkole czy przedszkolu, przeczytaj poniższy poradnik dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz żeby wybrać i kupić najlepsze dla Ciebie gry. Z artykułu dowiesz się między innymi:

 


Jakie naklejki podłogowe kupić do szkoły?

 • Dla części osób oczywistym wyborem będą naklejki podłogowe edukacyjne ale naszym zdaniem, warto pamiętać, o tym, że nauka połączona z ruchem, daje znacznie lepsze efekty. Warto więc od początku, swoją placówkę edukacyjną, wyposażyć zarówno w podłogowe gry edukacyjne, jak i ruchowe naklejki podłogowe, czy też gry służące zabawie. Przede wszystkim powinny być jednak trwałe i wykonane z bezpiecznej, atestowanej folii.


Jakie naklejki podłogowe kupić do przedszkola? Nasze bestsellery dla mniejszych dzieci 🙂

 • Sprawdź nasze najpopularniejsze gry dla przedszkoli, znajdziesz tu zarówno propozycje zabaw ruchowych, jak i edukacyjnych:

gra w klasy, twister, zwierzątka, zaplątane ścieżki, kot figury geometryczne, biedronka, szef, gra logopedyczna.


Z czego zrobione są gry korytarzowe?

 • Naklejki podłogowe wykonane są z trwałej folii podłogowej pokrytej laminatem, można je stosować w miejscach użyteczności publicznej, posiadają właściwości antypoślizgowe (R11) i wysoką odporność na promieniowanie UV.


Naklejki podłogowe do szkoły jak zrobić? Czy można je wykonać samodzielnie?

 • Wyprodukowanie naklejek podłogowych wiąże się z przygotowaniem projektu gry, doborem odpowiednich materiałów, czyli folii podłogowej i laminatu antypoślizgowego, następnie wydrukiem gier, pocięciem i oczywiście przyklejeniem ich na podłodze. Jeżeli chcesz zaprojektować naklejki samoprzylepne samodzielnie, nie będziesz potrzebował pomocy grafika. W innym wypadku, potrzebujesz kogoś, komu zlecisz przygotowanie i wdrożenie projektu. Znalezienie odpowiedniej drukarni i wybór materiałów, to następny krok do wykonania. Na początku będziesz musiał przetestować, które folie są odpowiednie na podłogi i jaki laminat zastosować z nimi w parze (nie zawsze jest tak, że dobra folia i dobry laminat tworzą udane zestawienie, trzeba czasu na znalezienie odpowiednich rozwiązań). Po wyprodukowaniu naklejek podłogowych oraz ich wycięciu, należy właściwie odtłuścić nawierzchnię i w odpowiedni sposób przykleić do płytek podłogowych, linoleum czy innej nawierzchni.


Czy opłaca się samemu wyprodukować gry korytarzowe?

 • Jeżeli interesuje nas zakup jednej lub kilku sztuk gier, zdecydowanie tańszym i prostszym rozwiązaniem, będzie znalezienie firmy, która ma w ofercie gry na podłogi, takie jakie Cię interesują. Sam montaż naklejek podłogowych nie jest skomplikowany i nie powinien nikomu sprawić trudności. W naszej gotowej bazie naklejek podłogowych, znajduje się ponad 120 gier w różnych kolorach i rozmiarach. Jeżeli mimo wszystko, nie znajdziesz u nas tego czego szukasz, oferujemy przygotowanie naklejek dokładnie według Twojego pomysłu! Super, prawda?


Naklejki podłogowe po polsku, czy naklejki podłogowe do szkoły po angielsku?

 • W ofercie naklejek podłogowych Smart Plac, znajdziesz gry podłogowe do nauki języka, polskiego, angielskiego, a nawet niemieckiego. Mamy całą serię edukacyjnych gier korytarzowych, które można wykorzystać podczas lekcji matematyki, geografii i innych przedmiotów.

Gry podłogowe edukacyjne czy ruchowe? Naklejki podłogowe jakie wybrać do szkoły?

 • Najlepiej jedne i drugie! Warto zacząć np. od gry w klasy, którą można wykorzystać podczas lekcji języka polskiego, a jednocześnie dzieci wykorzystają tę grę do zabawy i skakania z rówieśnikami. Jeżeli szukasz innych gier, które łączą funkcję edukacyjną z zabawą, to pomyśl o takich grach jak np. naśladuj mnie, hopla nauka, pierwsza pomoc twister, alfabet, tarcza.


Czy naklejki podłogowe można przykleić na pcv, kafelki albo panele podłogowe?

 • Naklejki podłogowe nadają się do stosowania na nawierzchniach, takich jak: podłogi winylowe, gruntowany beton, marmur, lastriko, parkiet, ceramika. Jak najbardziej, samoprzylepne naklejki podłogowe, można przyklejać do wykładziny pcv, kafelek czy paneli.


Ile kosztują naklejki podłogowe? Czy gry korytarzowe są tanie?

 • Cena gier korytarzowych jest uzależniona przede wszystkim od wielkości gry oraz rodzaju folii podłogowej i laminatu, jaki zastosujemy. W naszym cenniku znajdziesz szczegółowe informacje, dotyczące cen naklejek podłogowych.


      Jaka jest trwałość naklejek na podłogę? Dostanę gwarancję?

 • Mamy w ofercie dwa rodzaje gier podłogowych na korytarz – naklejki standard i naklejki premium. Gry te różnią się przede wszystkim ceną ale i długością okresu gwarancji ( 3 lub 12 miesięcy).


Naklejki podłogowe z atestem czy bez?

 • Nasze produkty są produkowane w Polsce i wykonywane wyłącznie z atestowanych materiałów. Dzięki temu naklejki Smart Plac można stosować w miejscach użyteczności publicznej.


Czy gry korytarzowe można przykleić samodzielnie? Instrukcja montażu naklejki podłogowej.

 • W paczce z grami znajduje się instrukcja montażu pisemna i obrazkowa. Montaż gier podłogowych jest bardzo prosty. Bezpieczną przesyłkę naklejek podłogowych Smart Plac zapewnia wytrzymałe opakowanie kartonowe. 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze gier, zadzwoń lub napisz do nas.


Zobacz jakie naklejki podłogowe kupują inne szkoły!

Szkoła Podstawowa nr 27 w Bielsku-Białej też wzbogaciła się o kilka nowych gier. Sprawdź na jakie naklejki podłogowe zdecydowała się placówka ze Śląska.

Naklejki Podłogowe Smart Plac pojawiły się w kolejnej szkole. Tym razem wśród wybranych gier znalazły się między innymi naklejki takie jak:

ślimak,

potrójna gra w klasy,

chińczyk smok,

hopla zabawa

hopla nauka,

tabliczka mnożenia na schody,

szachy,

chińczyk

gry stolikowe.

Skąd ten wybór? Powyższe propozycje idealnie sprawdzą się u młodszych i starszych dzieci. Część gier ma charakter edukacyjny, pozostałe służą zabawie, dzięki temu uczniowie w czasie przerw się nie nudzą. Nauczycie zaś w trakcie zajęć mogą korzystać z pomocy edukacyjnych, jakimi bez wątpienia są naklejki podłogowe.

Sprawdź całą ofertę gier podłogowych na korytarze.


 

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest