Menu

STACJONARNE MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO SMART PLAC DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLAKÓW.

Dlaczego przedszkolaków? Skoro testy na kartę rowerową będą zdawać dopiero za kilka lat? Po pierwsze, miasteczko rowerowe uczy najmłodszych bezpiecznego poruszania się po drogach i chodnikach. Dodatkowo zapoznaje dzieci ze znakami drogowymi więc wyrabia dobre nawyki. A te trzeba dzieciom wpajać od małego. W rezultacie nauka jest świetną zabawą. Nasze miasteczka ruchu drogowego projektujemy zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendy Głównej Policji. Dlatego można przeprowadzać na nich testy brd, testy na kartę rowerową i egzaminy.

NAJWIĘKSZA BAZA PROJEKTÓW MIASTECZEK ROWEROWYCH!

Jeśli zastanawiasz się nad realizacją miasteczka ruchu drogowego w swoim mieście, zapewne chcesz poznać różne propozycje i interesuje cię cena miasteczka rowerowego. Dobrze trafiłeś! W Smart Plac znajdziesz największą bazę projektów miasteczek rowerowych. Ponadto, przygotujemy też dla ciebie pełną wycenę takiego przedsięwzięcia. Zajmiemy się od A-Z projektem, dokumentacją i realizacją miasteczka ruchu drogowego. Nawet jeśli twój teren posiada niestandardowe wymiary, nic nie szkodzi. Dlatego, że zaprojektujemy miasteczko drogowe na wymiar.

MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO DOSTOSUJEMY DO POTRZEB.

Wykonujemy od niewielkich, prostych miasteczek dla przedszkolaków, służących głównie nauce przechodzenia przez przejście dla pieszych, aż po bardziej skomplikowane, duże szkolne lub miejskie stacjonarne miasteczko ruchu drogowego z pełnym oznakowaniem, progami zwalniającymi, przejazdem kolejowym, rogatkami i sygnalizacją świetlną – stałą lub mobilną. Takie rozbudowane miasteczko rowerowe, świetnie sprawdza się podczas testów na kartę rowerową. Egzamin po tak przeprowadzonych ćwiczeniach, jest tylko formalnością.

JAK WYKONUJEMY MIASTECZKO ROWEROWE?

Nasza najpopularniejsza technologia to oznakowanie poziome cienkowarstwowe. Dlatego, że to najbardziej optymalna metoda wykonania miasteczka ruchu drogowego. Jest szybka i stosunkowo niedroga. Mało ciekawy, betonowy lub asfaltowy teren, z naszą pomocą szybko zmienisz w kolorowy plac zabaw. Taki, na którym dzieci ćwiczą zasady prawidłowego zachowania się na drodze. Ponadto, każdy projekt miasteczka można dodatkowo urozmaicić grami podwórkowymi. Najpopularniejsze z nich to na przykład: gra w klasy, twister, naśladuj mnie, alfabet, zegar, róża wiatrów itp. Jeżeli zależy Ci na trwałości i długiej gwarancji na miasteczko rowerowe, oferujemy wykonanie oznakowania w technologii grubowarstwowej z gwarancją nawet do 5 lat.

Jesteś zaciekawiony? Zobacz nasze realizacje, a potem zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły związane z miasteczkiem ruchu drogowego. Możemy przygotować szczegółową wycenę takiej inwestycji, projekt i wizualizacje zagospodarowania terenu.

 

STACJONARNE MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO

NASZE REALIZACJE

ZOBACZ GRY PODWÓRKOWE SMART PLAC! PLACE ZABAW DLA SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI I NA OSIEDLA.

Gry podwórkowe to rekreacja na świeżym powietrzu. Dodatkowo połączona z edukacją na placu zabaw. To idealny sposób na poprawę samopoczucia dziecka. Smart Plac zmieni każde szare podwórko w miejsce, gdzie maluchy spotykają się z przyjemnością. Projektujemy wyjątkowe gry i zabawy podwórkowe – pomoce dydaktyczne. Tradycyjne place zabaw podwórkowych z dawnych lat wykonane z nowoczesnych prefabrykowanych elementów. Kultowy chińczyk, gra w klasy, węże i drabiny, gimnastyka na planszy twistera – każdy dzieciak znajdzie tu coś dla siebie. Dorosłym z kolei przypomną się najlepsze gry i zabawy z dzieciństwa.

DLACZEGO WARTO ZAOPATRZYĆ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ LUB PRZEDSZKOLE, W GRY I ZABAWY NA PODWÓRKO?

To sprawdzony sposób, aby urozmaicić dzieciom czas, który codziennie spędzają w szkole czy przedszkolu. Gry podwórkowe wykonujemy z bezpiecznej i trwałej masy termoplastycznej (są to tzw. premarki termoplastyczne). Niewątpliwą zaletą proponowanych zabaw podwórkowych, jest możliwość aktywnego, a przy tym interesującego spędzania czasu na powietrzu, co świetnie wpływa na rozwój dzieci. Gry planszowe na podwórku pozytywnie wpływają na koordynację ruchową, a wiele z nich wymaga także kreatywnego lub logicznego myślenia. Gry podwórkowe Smart Plac pozwalają na bezpośredni kontakt z rówieśnikami. Uczą zdrowej rywalizacji i umiejętności negocjowania, a także tolerancji i cierpliwości. Są ciekawą alternatywą dla wszelkich urządzeń elektronicznych, takich jak telefony i tablety, które często w zbyt dużym stopniu, pochłaniają nawet najmłodsze dzieci. Sprawdź nasze planszowe gry chodnikowe charakteryzujące się prostotą i ponadczasowe. Doskonale łączą naukę z zabawą, co sprawia, że z pewnością zainteresują dzieci i zachęcą je do wspólnej gry. Oferujemy największy w kraju wybór gier zewnętrznych dla dzieci.

NAKLEJKI PODŁOGOWE SMART PLAC TO ŚWIETNA ZABAWA PODCZAS PRZERWY!

Naklejki na płytki lub inaczej naklejki na kafelki to również doskonałe rozwiązanie dla nauczycieli, by urozmaicić zajęcia swoim uczniom. A dodatkowo szkolnym korytarzom nadać zupełnie nowy wygląd. W naszej kolekcji naklejek podłogowych znajdziecie między innymi: grę w klasy, szachy i chińczyka. Twister, alfabet, zegary, i tabliczka mnożenia, to nasze hity. Spróbuj pokonać nasz tor przeszkód i labirynt. Teraz przerwa lekcyjna może być o wiele ciekawsza. Dlatego, że naklejki podłogowe Smart Plac to świetny sposób na integrację rówieśników, zdrową rywalizację oraz fantastyczną zabawę. Ponadto, nasza oferta gier podłogowych dostosowana jest do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnych i szkolnym.

NAKLEJKI SAMOPRZYLEPNE NA PŁYTKI SĄ ROZWIĄZANIEM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI, WSPOMAGAJĄ ROZWÓJ DZIECI I MŁODZIEŻY, SĄ ŁATWE W MONTAŻU I NIEDROGIE.

Chcesz, żeby w Twojej szkole, uczniowie mogli w ciekawy i bezpieczny sposób spędzać czas wolny podczas przerw? Jeśli dodatkowo zależy Ci na tym, aby ograniczyć używanie telefonów komórkowych, dobrze trafiłeś!
Nasze naklejki podłogowe na korytarz szkolny sprawdzą się idealnie. Wśród największej na rynku oferty naklejek podłogowych, znajdziesz zarówno klasyczne propozycje, takie jak gra w klasy, szachy, twister czy chińczyk, jak i nowoczesne np. hopla zabawa, naśladuj mnie. Dzięki temu z łatwością znajdziesz gry na płytki, dostosowane do potrzeb swojej placówki oraz wieku dzieci. Kolorowa, atrakcyjna forma naklejki podłogowej, z pewnością wzbudzi zainteresowanie najmłodszych i zachęci je do wspólnej zabawy.

Dużą zaletą gier podłogowych jest możliwość aktywnego i kreatywnego spędzania czasu z rówieśnikami. Ćwiczenie koordynacji ruchowej oraz rozwijanie logicznego myślenia, to kolejne plusy, wynikające z zabawy grami korytarzowymi. Wspólne zabawa ułatwia nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami, uczy umiejętności rozmowy i negocjowania, zdrowej rywalizacji. Ze względu na solidne wykonanie, prostotę i ponadczasowość, naklejki podłogowe na korytarz szkolny, nie znudzą się dzieciom przez wiele lat.

SZUKASZ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI GIER RUCHOWYCH I EDUKACYJNYCH DO PRZYKLEJENIA NA PŁYTKI?

Zagospodarowanie szkolnych korytarzy jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Koniecznie wypróbuj gry ruchowe lub edukacyjne w formie naklejek podłogowych. Naklejki podłogowe wykonujemy z trwałej folii podłogowej, pokrytej antypoślizgowym laminatem. Dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na ścieranie, wilgoć oraz promieniowanie UV. Możesz je naklejać na różnego rodzaju nawierzchniach. W Smart Plac znajdziesz naklejki na podłogi winylowe, marmur, parkiet, ceramikę, czy gruntowany beton. Ze względu na wysokie właściwości antypoślizgowe i atestowane materiały, gry korytarzowe dla szkół, są w pełni bezpieczne dla dzieci – można je stosować w miejscach użyteczności publicznej. Naklejki na korytarz szkolny są bardzo łatwe w montażu, w opakowaniu znajdziesz dokładną instrukcję.

Zobacz, nasze gry edukacyjne i ruchowe naklejki na korytarz.

 

NAKLEJKI PODŁOGOWE – NASZE REALIZACJE

 

 

 

 

NOWE GRY PODWÓRKOWE SMART PLAC – GRY RUCHOWE I EDUKACYJNE

Możemy się poszczycić największą bazą gier i zabaw podwórkowych w Polsce. Ale z drugiej strony wiemy, że nie można osiąść na laurach. Więc ciężko pracujemy nad nowymi projektami gier. Urozmaicamy je i ulepszamy. Przede wszystkim staramy się, by nasze gry zapewniały mnóstwo zabawy dzieciom w każdym wieku. Dlatego znajdziesz w naszej ofercie mnóstwo gier ruchowych, po których można skakać w czasie przerwy lekcyjnej i gier planszowych, które wykorzystasz w trakcie zajęć z dziećmi.

KTÓRE GRY I ZABAWY PODWÓRKOWE NAJLEPIEJ SPRAWDZĄ SIĘ W SZKOLE PODSTAWOWEJ?

 

NAJPOPULARNIEJSZE GRY PODWÓRKOWE W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH TO:

POLECAMY RÓWNIEŻ CIEKAWE NOWE GRY EDUKACYJNE NA SZKOLNY PLAC ZABAW:

GRY PODWÓRKOWE W PRZEDSZKOLU. JAKIE WYBRAĆ?

Młodszym dzieciom spodobają się:

INSTRUKCJE GIER OTRZYMASZ RAZEM Z GRAMI.

Po zakupie gier, prześlemy Ci instrukcje zabaw podwórkowych w plikach PDF do wydrukowania. Dzięki temu zobaczysz, jak w prosty sposób można wykorzystać gry podwórkowe w czasie lekcji, a także na przerwie. Jeżeli jesteś zainteresowany tablicami z instrukcjami gier, do zamontowania na zewnątrz, zapytaj nas o wycenę. Nasze tablice z instrukcjami gier mają wymiar 60×75 cm i montujemy je na ocynkowanych słupkach. Wszystkie tablice wykonujemy na zamówienie. Dlatego istnieje możliwość dodania logotypu szkoły lub sponsora oraz własnego regulaminu korzystania z placu zabaw. Przykładowe tablice można zobaczyć: TUTAJ.

Z CZEGO WYKONUJEMY GRY PODWÓRKOWE?

Nasze produkty na podwórko są wykonywane z premarków termoplastycznych. Dzięki temu są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Mają piękne, żywe kolory. Montujemy je m. in. na nawierzchniach asfaltowych, betonowych i kostce betonowej bez fazy. Ponadto, udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Premarki termoplastyczne po podgrzaniu do odpowiedniej temperatury wulkanizują się z nawierzchnią. Termoplast to materiał, który od wielu lat jest z powodzeniem stosowany m.in. na drogach. W zależności od rodzaju nawierzchni na jakiej montujemy gry, stosujemy sam primer lub primer i masę chemoutwardzalną, która jako grubowarstwowy podkład, wyrównuje spoiny i zapobiega pękaniu gier na kostce betonowej. Bardzo ważne, by gry instalować wyłącznie na suchej nawierzchni. Montaż gier podwórkowych jest możliwy od wiosny aż do jesieni (od kwietnia do listopada).

Zainteresowały cię nowe gry podwórkowe? Jeżeli chcesz otrzymać ofertę cenową lub masz pytania, napisz do nas na adres: sprzedaz@smartplac.pl

Pomoce dydaktyczne Smart Plac – edukacyjne naklejki podłogowe dla szkół i przedszkoli.

W Smart Plac zwracamy szczególną uwagę na potrzeby placówek edukacyjnych. Dlatego przez cały czas tworzymy nowe pomoce dydaktyczne. Nasz asortyment jest dostosowany do dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Na przykład proste gry i zabawy z cyferkami, są przeznaczone dla przedszkolaków i w edukacji wczesnoszkolnej. Jednak starsze dzieci również jesteśmy w stanie zainteresować naszymi pomocami edukacyjnymi. Przede wszystkim polecamy kątomierze do przyklejenia pod drzwiami, gry logopedyczne, odmianę rzeczownika przez przypadki, językową grę w klasy, a także tabliczkę mnożenia, na przykład w wersji na schody. Dzięki nim język polski i matematyka, staną się przyjemniejsze, a szkolne korytarze jeszcze bardziej kolorowe. Nasze pomoce dydaktyczne rozwijają u dzieci różne umiejętności. Między innymi matematyczne, językowe, przyrodnicze i logopedyczne. Jako, że naszym założeniem jest łączenie zabawy z edukacją. Stawiamy na to, aby większość pomocy edukacyjnych, oferowanych w Smart Plac, można było wykorzystać do zabaw ruchowych podczas lekcji, a przede wszystkim na przerwach. To sprawia, że nasze naklejki podłogowe są wielofunkcyjne. Po pierwsze edukacja i zabawa! A po drugie zagospodarowanie wolnej przestrzeni na szkolnych korytarzach w ciekawy sposób, powoduje, że zarówno dzieci, jak i nauczyciele przebywają w szkole z większą przyjemnością.

Edukacyjne naklejki podłogowe

Seria naklejek edukacyjnych – kątomierz, tabliczka mnożenia, pierwsza pomoc, gra logopedyczna, daty historyczne i inne.
Z tymi produktami nauka nigdy nie jest nudna! W przystępny sposób wytłumaczysz dzieciom czym są ułamki, co to jest kąt prosty i na czym polega działanie zegara. Naklejki podłogowe ożywią szkolny korytarz, urozmaicą lekcje i przerwy. Nasze produkty są atestowane. Wykonujemy je z trwałej folii podłogowej pokrytej antypoślizgowym laminatem. Dlatego można je stosować w miejscach użyteczności publicznej, takich jak szkoły i przedszkola. Posiadają wysoką odporność na promieniowanie UV i nadają się do stosowania na nawierzchniach takich jak: parkiet, ceramika, podłogi winylowe, gruntowany beton, marmur, lastriko. Nasze naklejki podłogowe tworzymy we współpracy z nauczycielami. Po to, by lepiej wsłuchać się w ich potrzeby. Zapoznaj się z ofertą edukacyjnych naklejek podłogowych lub zobacz: wszystkie nasze propozycje na szkolny lub przedszkolny korytarz.

 

POMOCE DYDAKTYCZNE – NAKLEJKI PODŁOGOWE

Gry logopedyczne do szkół i przedszkoli w formie zabawnych naklejek na podłogę. Naklejki “Radosne R” idealnie sprawdzą się na szkolnym korytarzu lub przed gabinetem logopedycznym.

Gry logopedyczne “Radosne R” zostały stworzone przez logopedę. Dlatego stanowią nieocenioną pomoc dydaktyczną. Jednak kojarzą się głównie z zabawą. To sprawia, że dzieci chętnie biorą udział w grze i dzięki temu, nie czują się oceniane. Gry w formie naklejek na podłogę, pozwalają kreatywnie wykorzystać czas także przed i po zajęciach. Przede wszystkim w trakcie przerw lekcyjnych lub w oczekiwaniu na wizytę u logopedy. Wystarczy, że przykleisz ją na podłodze przed gabinetem, gwarantujemy, że dzieci od razu się nią zainteresują. Ponadto, korytarz lub poczekalnia, zyskają całkiem nowy wygląd. Najważniejszym zadaniem gry logopedycznej “Radosne R” jest wspomaganie wywołania głoski “r” i utrwalenie głoski “r” w wyrazach i onomatopejach. Dlatego zapoznaj się z poniższymi szczegółami. A następnie, wybierz wersję odpowiednią dla swojego gabinetu lub placówki. 

Szczegóły gry logopedycznej:

Instrukcja gry wraz z pedagogiką zabawy dołączona jest do opakowania. Gra jest dostępna w formie naklejki podłogowej pokrytej antypoślizgowym laminatem (R11). Oznacza to, że można ją stosować w miejscach użyteczności publicznej np. w szkołach i przedszkolach oraz w gabinetach logopedycznych. Do wyboru są aż 4 wersje gry: od 25 do 42 elementów. Średnicy pojedynczego elementu wynosi 25 cm. 
Pomoce logopedyczne w formie gry podłogowej “Radosne R” można naklejać na różnego rodzaju nawierzchniach. Takich jak podłogi winylowe, marmur, parkiet, ceramika, czy gruntowany beton. Montaż naklejek jest bardzo prosty. Szczegółowa instrukcja znajduje się w opakowaniu. Zawiera m.in. informacje na temat, jak należy odtłuścić nawierzchnię przed przyklejeniem naklejki i jakich preparatów użyć.

Do wyboru są cztery rodzaje układów gry logopedycznej:

GK.112.01 – 37 elementów,

GK.112.02-  42 elementy,

GK.112.03 – 25 elementów,

GK.112.04 – 32 elementy.

POBIERZ CENNIK 2020 – NAKLEJKI PODŁOGOWE SMART PLAC

 

Kilka słów od autora gier logopedycznych:

“Wśród zaburzeń artykulacji u dzieci w tym właśnie okresie [przedszkole, szkoła podstawowa], rotacyzm to, obok seplenienia, najczęściej występujące zaburzenie mowyRóżnorodność przyczyn tej wady oraz wielość jej odmian powodują, że w terapii logopedycznej należy stosować odmienne warianty ćwiczeń.

To właśnie z tych doświadczeń zrodził się pomysł gry „Radosne R”. 
Może ona stanowić pomoc w pracy nad mogirotacyzmem (elizją, opuszczaniem głoski „r”), pararotacyzmem (substytucją, zastępowaniem głoski „r”) oraz rotacyzmem właściwym (deformacją głoski „r”).

Wykorzystanie różnorodnych wariantów gry (zamieszczonych w instrukcji) może wspomagać wywołanie głoski „r” oraz utrwalać prawidłową jej wymowę w pojedynczych sylabach, w onomatopejach (wyrazach dźwiękonaśladowczych), w wyrazach w nagłosie, śródgłosie i wygłosie, w końcu – w zestawieniach wyrazowych i w zdaniach.

Choć zabawa i uczestnictwo w grze nie zastąpią w pełni terapii logopedycznej dzieciom, które nie osiągnęły jeszcze normy językowej, to będą doskonale stymulowały językowe umiejętności, umilą i pozwolą kreatywnie spędzić czas na szkolnym korytarzu w czasie przerw śródlekcyjnych lub w oczekiwaniu na zajęcia logopedyczne.

Opierając się na zasadach pedagogiki zabawy oraz wykorzystania ruchu w edukacji, chciałam pokazać, w jaki sposób, wykorzystując zabawę oraz wspólne w niej uczestnictwo dzieci (a nawet dzieci i terapeuty), budzić zaciekawienie dziecka mową, wspomagać jej naukę i rozwijać niezbędne dla jej prawidłowego funkcjonowania aspekty: sprawność narządów mowy, zdolności fonologiczne, poprawną artykulację, kompetencje komunikacyjne.

Żywię głęboką nadzieję, że udział w grze „Radosne R” będzie twórczo rozwijany dla osiągnięcia optymalnych efektów rozwoju mowy dziecka.
Wszystkim uczestnikom gry, dzieciom oraz ich nauczycielom i terapeutom życzę przyjemnej i odkrywczej zabawy!”

Beata Anna Dziemidowicz – pomysłodawca gry “Radosne R”, nauczyciel języka polskiego, logopeda.

Copyright © Smart Plac sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekty przestrzeni miejskiej, indywidualne projekty i inne obszary naszych działań!

Zajmiemy się nowoczesną aranżacją przestrzeni publicznej (miejskiej) z wykorzystaniem materiałów termoplastycznych lub np. zaprojektujemy tor wyścigowy dla modeli zdalnie sterowanych. W kategorii projekty przestrzeni miejskiej znajdziesz też logotypy dla jednostek miejskich i firm, wykonane w technologii grubowarstwowej termoplastycznej (w dowolnych rozmiarach) i wielkoformatowe mapy z materiału termoplastycznego. Tego rodzaju projekty najpierw szczegółowo konsultujemy z Zamawiającym, a następnie projektujemy i wykonujemy na indywidualne zamówienie. 

7 pomysłów na kreatywne zagospodarowanie przestrzeni z użyciem materiału termoplastycznego.

 1. Place zabaw podwórkowych
  Zaprojektowaliśmy je z myślą o placówkach edukacyjnych – szkołach podstawowych i przedszkolach. Gry podwórkowe świetnie sprawdzają się też na osiedlach oraz w miejskich parkach. Gry ruchowe i edukacyjne z materiału termoplastycznego, powodują, że dzieci spędzają wolny czas na podwórku ciekawie i aktywnie, integrują się, a przy tym rozwijają się ruchowo.
 2. Wielkoformatowe mapy z termoplastu
  Możemy wykonać dowolną mapę z materiału termoplastycznego w każdym rozmiarze. Ciekawym pomysłem na zagospodarowanie przestrzeni miejskiej jest umieszczenie na nawierzchni asfaltowej mapy z fragmentem miasta (np. starówka), pomagając turystom zorientować się otaczającej przestrzeni.
 3. Kolorowe pumptracki  czyli tory do jazdy na rowerze lub rolkach
  Tory do jazdy zdobywają coraz większą popularność z roku na rok. Mamy możliwość pokrycia elementów pumptracku różnymi kolorami, dzięki czemu przestrzeń wokół jest jeszcze bardziej atrakcyjna i przyjazna.
 4. Tory dla samochodów zdalnie sterowanych
  Oferujemy indywidulane projekty torów dla samochodów zdalnie sterowanych. Wykonujemy je w technologii cienkowarstwowej lub znacznie trwalszej grubowarstwowej termoplastycznej i chemoutwardzalnej. Na zdjęciu tor wykonany w Wodzisławiu Śląskim.
 5. logotypy firmowe
  Logotypy znajdują zastosowanie na terenach miejskich, przed szkołami, firmami, galeriami handlowymi. W Olsztynie, logotyp miasta zamontowaliśmy na terenie nowo otwartego placu zabaw w Parku Centralnym. Skontaktuj się z nami żeby dowiedzieć się czy Twój logotyp może być wykonany w takiej technologii.
 6. piktogramy chodnikowe
  Piktogramy sią ciekawym pomysłem na zagospodarowanie przestrzeni miejskiej. Wykorzystujemy je w wielu sytuacjach, najczęściej gdy chcemy skupić uwagę przechodniów. W Gdyni, piktogramy zostały zamontowane w pobliżu przystanków autobusowych i informują o korzyściach korzystania z komunikacji miejskiej.
 7. Zagospodarowanie terenów miejskich
  Estetyka w otaczającej nas przestrzeni jest coraz ważniejsza dla mieszkańców – każdy woli mieszkać w przyjaznej i kolorowej okolicy. Szczególnie ważne, by lokalna społeczność brała udział w konsultacjach społecznych, by mieć możliwość decydowania, w jakim kierunku podążają zmiany.

 

Nasze najnowsze realizację dostępne są na naszym Funpage’u

 

Zapraszamy do współpracy!

Panele do nauki haftu krzyżykowego, szycia oraz przyszywania w dużej skali.
Dizajn ze sznurka świetnie sprawdza się w szkołach, przedszkolach, miejskich parkach i na osiedlach.

Posiadamy w ofercie również mniejsze panele mobilne oraz tabliczki.

Projekt Dizajn ze sznurka otrzymał nagrodę Śląska Rzecz 2014 w kategorii Usługa.
Jest to jedyny taki konkurs dizajnu w Polsce, nagroda ta przyznawana jest najlepszym projektom i projektantom w regionie. Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem w swojej placówce Dizajnu ze sznurka, przeprowadzeniem warsztatów z nauki haftu i szycia lub po prostu chcesz wiedzieć więcej o projekcie – skontaktuj się z nami.

Ruch to zdrowie – zaszczepienie dzieciom tej starej i mądrej prawdy z roku na rok staje się coraz trudniejsze.  Ale nie dla nas. Smart Plac skutecznie odciąga maluchy od komputerów i odkrywa nowe, lepsze oblicze podwórka. Nasze place zabaw wypełniamy torami przeszkód, zaplątanymi ścieżkami, labiryntami, a nawet… śladami King Konga. Gry ruchowe są ciekawym urozmaiceniem zajęć sportowych prowadzonych w szkole. Dziecko w ruchu to zdrowe dziecko.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Edukacyjne naklejki Kraków SP 29 

Zabawa dla najmłodszych bez wątpienia oznacza radość. Jeśli do tego dołożymy konkursy z ciekawymi nagrodami, to mamy tylko dodatkową frajdę. Tworząc nasze edukacyjne gry dla dzieci, chcemy, aby robić coś więcej – dlatego działalność społeczna nie jest nam obca. Tym razem ufundowaliśmy nagrody – edukacyjne naklejki podłogowe szkole z Krakowa wraz z montażem. W konkursie, który odbył się 10 czerwca, w ramach pikniku “100 sposobów na zabawę” – 4. urodziny TAURON Areny Kraków i Dnia Dziecka z firmą RadwanSport, zwyciężyła Szkoła Podstawowa numer 29 imienia Jana Matejki w Krakowie. Edukacyjne Naklejki podłogowe Mapa świata, Pierwsza pomoc – twister, Gra w klasy, Naśladuj mnie, Hopla – nasze propozycje, jak widać – już po realizacji – należą do udanych! Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do szczęścia dzieci, którym jeszcze raz życzymy ciekawej rozrywki połączonej z nauką.


Edukacyjne naklejki podłogowe przekazane SP 29 Kraków

Mapa świata – zobacz

Podłogowa mapa świata pobudza dziecięcą wyobraźnię i pozwala najmłodszym dowiedzieć się nowych rzeczy o świecie. Dzięki ciekawym ilustracjom dzieci poznają najważniejsze atrakcje krajów i pogłębiają wiedzę geograficzną.

Pierwsza pomoc twister – zobacz

Gra uczy najmłodszych zasad udzielania pierwszej pomocy, ponieważ tylko wtedy będą wiedziały, jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia. Naklejka podłogowa jest pomocna przy prowadzeniu lekcji, dotyczącej udzielania pomocy.

Gra w klasy Smart Plac – zobacz

Gry w klasy nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to gra ruchowa, wspierająca koordynację ruchową, dająca dzieciom wiele frajdy. 

Naśladuj mnie zobacz

Gra naśladuj mnie to popularna gra, polegająca na wykonywaniu takich samych ruchów, jak osoba stojąca naprzeciw.
Zabawa wymagająca koordynacji wzrokowo-ruchowej i orientacji w przestrzeni. Wersja korytarzowa gry jest wzbogacona dodatkowo o cyfry, wspomagające naukę odczytywania godzin na zegarze.

Hopla zabawa – zobacz

Zabawa wymagająca koordynacji wzrokowo-ruchowej i orientacji w przestrzeni. Ilość zawodników jest dowolna. Dzieci kolejno skaczą zgodnie ze wskazówkami na poszczególnych polach Hopla. Należy zwrócić szczególną uwagę na kierunek ruchu zgodny z ustawieniem na planszy. Jeśli zawodnik wykona poprawnie wszystkie zadania kończy grę, jeśli się ”skuje” wraca na koniec kolejki.

 

 

Skorzystaj z poradnika o naklejkach podłogowych i dowiedz się, na co zwracać uwagę przy zakupie.

Naklejki podłogowe jakie wybrać do szkoły? Niejednokrotnie, placówki zastanawiają się nad wyborem gier korytarzowych. Słyszymy często pytania o naklejki podłogowe – jakie wybrać do szkoły lub przedszkola?  Które będą sprawdzać się w klasach od 1-3? Które naklejki są dla starszych dzieci, na przykład z piątej czy szóstej klasy? Czy można samemu przykleić gry korytarzowe? Czy mają gwarancję? I przede wszystkim, ile kosztują naklejki na podłogę do szkoły?

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z naklejkami podłogowymi w swojej szkole czy przedszkolu, przeczytaj poniższy poradnik dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz żeby wybrać i kupić najlepsze dla Ciebie gry. Z artykułu dowiesz się między innymi:

 


Jakie naklejki podłogowe kupić do szkoły?


Jakie naklejki podłogowe kupić do przedszkola? Nasze bestsellery dla mniejszych dzieci 🙂

gra w klasy, twister, zwierzątka, zaplątane ścieżki, kot figury geometryczne, biedronka, szef, gra logopedyczna.


Z czego zrobione są gry korytarzowe?


Naklejki podłogowe do szkoły jak zrobić? Czy można je wykonać samodzielnie?


Czy opłaca się samemu wyprodukować gry korytarzowe?


Naklejki podłogowe po polsku, czy naklejki podłogowe do szkoły po angielsku?


Gry podłogowe edukacyjne czy ruchowe? Naklejki podłogowe jakie wybrać do szkoły?


Czy naklejki podłogowe można przykleić na pcv, kafelki albo panele podłogowe?


Ile kosztują naklejki podłogowe? Czy gry korytarzowe są tanie?


      Jaka jest trwałość naklejek na podłogę? Dostanę gwarancję?


Naklejki podłogowe z atestem czy bez?


Czy gry korytarzowe można przykleić samodzielnie? Instrukcja montażu naklejki podłogowej.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze gier, zadzwoń lub napisz do nas.


Zobacz jakie naklejki podłogowe kupują inne szkoły!

Szkoła Podstawowa nr 27 w Bielsku-Białej też wzbogaciła się o kilka nowych gier. Sprawdź na jakie naklejki podłogowe zdecydowała się placówka ze Śląska.

Naklejki Podłogowe Smart Plac pojawiły się w kolejnej szkole. Tym razem wśród wybranych gier znalazły się między innymi naklejki takie jak:

ślimak,

potrójna gra w klasy,

chińczyk smok,

hopla zabawa

hopla nauka,

tabliczka mnożenia na schody,

szachy,

chińczyk

gry stolikowe.

Skąd ten wybór? Powyższe propozycje idealnie sprawdzą się u młodszych i starszych dzieci. Część gier ma charakter edukacyjny, pozostałe służą zabawie, dzięki temu uczniowie w czasie przerw się nie nudzą. Nauczycie zaś w trakcie zajęć mogą korzystać z pomocy edukacyjnych, jakimi bez wątpienia są naklejki podłogowe.

Sprawdź całą ofertę gier podłogowych na korytarze.


 

NAKLEJKA PIERWSZA POMOC

 

Uczmy najmłodszych zasad udzielania pierwszej pomocy, tylko wtedy będą wiedziały, jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia. Z naszą naklejką podłogową pierwsza pomoc, nauka jest prosta i przyjemna.

 

Naklejka podłogowa jest pomocna przy prowadzeniu lekcji dotyczącej udzielania pomocy, przyklejona na szkolnym korytarzu, pozwala oswoić się dzieciom z najważniejszymi informacjami.
Dzieci dowiedzą się między innymi:
– gdzie zadzwonić?
– co powiedzieć?
– co zrobić, gdy poszkodowany nie oddycha?
– jak wykonać masaż serca?

Rozmiar: 125 cm x 180 cm lub 250 cm x 360 cm

 

NAKLEJKA PODŁOGOWA PIERWSZA POMOC, GRA KORYTARZOWA SMART PLAC

NAKLEJKA PODŁOGOWA PIERWSZA POMOC, GRA KORYTARZOWA SMART PLAC

 

 

NAKLEJKA PODŁOGOWA PIERWSZA POMOC, GRA KORYTARZOWA SMART PLAC

NAKLEJKA PODŁOGOWA PIERWSZA POMOC, GRA KORYTARZOWA SMART PLAC wym. 125 cm x 180 cm, 250 cm x 360 cm

 

Opis produktu:

– naklejka wykonana z trwałej folii podłogowej pokrytej laminatem,

– można stosować w miejscach użyteczności publicznej,

– posiada właściwości antypoślizgowe (atest R-11),

– wysoka odporność na promieniowanie UV,

– do stosowania na nawierzchniach takich jak: parkiet, ceramika, podłogi winylowe, gruntowany beton, marmur, lastriko.

– bezpieczny transport zapewnia wytrzymała tuba,

– łatwy montaż (instrukcja znajduje w opakowaniu),

– atestowane materiały,

– wyprodukowano w Polsce.

Naklejki podłogowe Nowogard – województwo zachodniopomorskie

Naklejki podłogowe stworzyliśmy po to, żeby zapewnić dzieciom rozrywkę w wolnym czasie. Wykorzystujemy je z powodzeniem w szkołach, przedszkolach lub innych placówkach, takich jak np. SOSW Nowogard. Gry, zostały umieszczone na korytarzu, dzięki temu pozwalają pożytecznie i atrakcyjnie zagospodarować wolną przestrzeń. Jeśli również chcesz zapewnić podopiecznym, świetną i rozwijającą zabawę na przerwach, sprawdź naszą ofertę gier korytarzowych, którą kierujemy głównie do instytucji publicznych, takich jak szkoły czy przedszkola.
Naklejki na podłogi dla dzieci sprawdzają się też w poczekalniach, przychodniach lekarskich, galeriach handlowych, a nawet hotelach. Zachęcamy do sprawdzenia najnowszej oferty, aby wybrać naklejkę podłogową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb!

Naklejki na podłogę wspomaga rozwój dzieci i młodzieży w SOSW Nowogard

Dużą zaletą gier podłogowych jest możliwość aktywnego i ciekawego spędzania czasu z kolegami i koleżankami. Ćwiczenia nad koordynacją ruchową i rozwijanie logicznego myślenia, są kolejnymi plusami, jakie wynikają z wspólnej zabawy. Gry montowane na korytarzu ułatwiają zarówno nawiązywanie kontaktów, jak i uczą najmłodszych ciekawego spędzania czasu, i to bez telefonu czy komputera. Ze względu na solidne wykonanie, a także ich prostotę oraz ponadczasowość, naklejki podłogowe na korytarz szkolny, nie znudzą się dzieciom przez wiele lat.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej realizacji  gier korytarzowych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Nowogardzie.

Realizacje Smart Plac

Kreatywna strefa gier i zabaw powstała w Siemianowicach dzięki dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 3 🙂

Kreatywna strefa gier i zabaw – Smart Plac

Wszystkim dzieciom życzymy radości z użytkowania gier podwórkowych i jeszcze raz gratulujemy pomysłu 🙂

Zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości Szkoły Podstawowej nr 3 w Siemianowicach Śląskich.

Pozdrawiamy serdecznie, zespół Smart Plac.

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo popularnych gier na podwórko. Są to klasyczne gry z dawnych lat, takie jak gra w klasy, twister czy chińczyk. Nasze gry podwórkowe są jednak wykonane z trwałych materiałów, a nie malowane kredą, jak kiedyś. Wiele nowoczesnych propozycji zaprojektowaliśmy z myślą o dzieciach w różnym wieku. Gry podwórkowe Smart Plac oferujemy w atrakcyjnych cenach, dzięki temu można w bardzo ciekawy sposób, zaaranżować przestrzeń wokół np. wokół szkoły, przedszkola, w parku lub na osiedlu. Place zabaw podwórkowych projektujemy w różnych rozmiarach, dlatego nasze gry edukacyjne i ruchowe, świetnie sprawdzą się nawet w najmniejszych placówkach. Ze względu na rozmiar i kolory, z pewnością przypadną do gustu dzieciakom i będą stanowić ciekawą dekorację placówki lub parku.

Tabliczka mnożenia na schody

Opis produktu:
– naklejka wykonana z trwałej folii podłogowej pokrytej laminatem,
– można stosować w miejscach użyteczności publicznej,
– posiada właściwości antypoślizgowe (atest R-11),
– wysoka odporność na promieniowanie UV,
– do stosowania na nawierzchniach takich jak: parkiet, ceramika, podłogi winylowe, gruntowany beton, marmur, lastriko.
– bezpieczny transport zapewnia wytrzymała tuba,
– łatwy montaż (instrukcja znajduje w opakowaniu).

Dostępne rozmiary naklejek:

1 szt. wym. 40 cm x 40 cm
1 szt. wym. 123 cm x 123 cm
1 szt. wym. 247 cm x 247 cm
100 szt. wym. 10 cm x 30 cm (tabliczka do przyklejenia na schody)

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnych edycjach. Uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie w konkursie na naklejki podłogowe Smart Plac.

 

Naklejki podłogowe konkurs Smart Plac

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 36 Częstochowa:
potrójna gra w klasy Smart Plac wym. 400×355 cm,
gra zegar zbiorczy o średnicy 250 cm,
gra alfabet kwiaty wym. 26 elementów o średnicy 40 cm.

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 356 Warszawa:
gra w klasy kółka wym. 125×270 cm,
zegar budzik wym. średnica 125 cm,

III miejsce – Zespół Szkół Specjalnych Chojnice:
gra w klasy grzybek wym. 88×230 cm,
gra ślimak wym. 150×125 cm,

 

Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnego konkursu Smart Plac, śledź nasz funpage 🙂

Facebook
Facebook
Facebook
Youtube
Youtube
Youtube
Instagram
Instagram
Instagram
Pinterest
Pinterest
Pinterest